Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az utcán való...

Mit gondoltok az utcán való ismerkedésről? A nők teljesen elzárkóznak ettől?

Figyelt kérdés
Intelligens formában gondoltam, a férfi leszólítja a nőt felállásban.
2013. okt. 18. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Na ja, kb. így: csajszi, mennyi nálad egy menet? Nem akarsz... stb. Prostinak néztek minden lányt.
2013. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy leszólítja? mert ha én az utcán vagyok, általában megyek valahova, céllal. nem igazán értékelném, ha valaki csak úgy odajönne.
2013. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha egy fiú odajön kedvesen, akkor egyáltalán nem zárkózok el, inkább, mint hogy neten írogassanak.:)
2013. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hozzám jöttek oda,kedvesek voltak,kedvesen válaszoltam,beszélgettünk ha nem siettem,időre mentem:)

Bár bennem volt a félelem azért,hogy mit szeretne,szóval azért kicsit bizalmatlan voltam,annyi rosszat hallani.Óvatos voltam,de nem zárkóztam el.

2013. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, így lettem én férjes asszony. :-)

Ha udvariasan jött oda egy srác, hogy nagyon szimpatikusnak tart és szívesen meghívna valamikor egy kávéra de már volt párom, akkor én is kedves voltam vele és megmondtam, hogy a kapcsolatom miatt nem aktuális. Úgyhogy próbálkozz nyugodtan, hátha egyszer belefutsz egy épp független lányba, akinek szimpatikus vagy.

2013. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen! Én is hallottam egy aranyos történetet, ők is kávéval kezdték, aztán randiztak is.
2013. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!