Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megtekerem, kicsit alászedem,...

Megtekerem, kicsit alászedem, hátranézek. Alányomok egy figurát és belerúgózok. Ti is így táncoltok egy diszkóban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 08:36
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Én nem.... Én egyszerűen csak élvezem a táncot.

Az akrobata mutatványokat inkább a cirkuszban szeretem, ott is inkább csak nézni.

Te azért "táncolsz", hogy megmutasd milyen ügyes vagy? :-)

2013. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a halálom,amikor egy faszi össze-vissza hadonászik a kezeivel.Jáj,az olyan gázos. :D

Inkább érezze a ritmust és adja át magát neki,de ne bohóckodjon.

2013. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz :-D Travoltának képzeled magad?
2013. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze, ez természetes.

A megtekerés és alászedés után a hátranézés teljesen automatikus, mindenki hátranéz ilyenkor. Aki azt mondja hogy nem, az még sohasem próbált alászedni egy megtekerés után, bár én a megtekerést azért nehezen bírom, olyankor a bal szemöldököm mindig rángatózik.


A figurát is alá szoktam nyomni, és bevallom, ez a lányok többségének tetszik. Általában nagyon szeretik, mikor a figura alájuk kerül. A belerugózásnál van amelyik még sikoltozik is!


Ja, hogy diszkóban? Nem, ezt én ágyban, párnák közt szoktam....

2013. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó, akkor te majdnem vágod, mire gondoltam....

te sem most kezdted ezt a mozgáskultúrát:)

2013. okt. 28. 16:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!