Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik barátnőmnek sincs kedve...

Egyik barátnőmnek sincs kedve bulizni menni ma, se holnap én meg már megzakkanok annyira buli hangulatom van. Nincs kedve valakinek ma bulizni egyet? :D pestivagyok L

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik facebook ismerősödnek sincs kedve? Lehet jobban járnál, mint egy vadidegennel.
2013. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel ezt a kérdést a "szerelem, szex" kategóriában, és ömleni fognak a válaszok. Én GARANTÁLOM. Teszünk egy próbát? :d
2013. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 timigold válasza:
Ez jóóóóó!:))))))))) Úristen! Menjél dolgozni basszus, és meglátod, hogy nem fogsz unatkozni, meg buliba járkálni!!:))))) Drogozol mi??????
2013. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy inkább egyetemista hallgató vagyok te ostoba.
2013. nov. 18. 16:56
 5/8 Borzika válasza:
O az ostoba? Es te vagy az okos csak mert egy egyetemen poffeszkedsz? Vagy mert elmennel egy vadidegennel bulizni felelotlenul, aztan sirna a szad szele ha valami balul utne ki? Es igy nevezel te akarkit is ostobanak? Nezz mar tukorbe mielott megszolalsz... Bar teny, hohy attol mert valaki egyetemista, nem jelenti azt hogy esze is van... Tovabbi szep estet.
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ülj le egyes.
2014. jan. 6. 00:46
 7/8 Borzika válasza:
Ezt pont te mondod? Rohognom kell rajtad :D majd akkor is ezt mondd mikor felcsinalnak, vagy kirabolnak egy jol sikerult buli utan...de ezekkel a megnyilvanulasaiddal igazolsz engem:) szep estet.
2014. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán te igazolod magad azzal, hogy ismeretlenül okoskodsz rólam, hogy visszajársz egy kérdéshez, azért, hogy mást oltogatni próbálj.
2014. jan. 11. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!