Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MIT CSINÁLJAK NINCS KEDVEM ÉLNI!?

MIT CSINÁLJAK NINCS KEDVEM ÉLNI!?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van ilyenkor de semmi kedvem az élethez. Nincs kedvem felkelni és nem akarok semmit csinálni ezért sokszor azt mondom magamnak hogy milyen jó lenne ha már meg halnék Legszívesebben holnap reggel már nem kelnék fel pedig nem történt semmi olyan amiért okom lenne rá. Nem lesz jobb kedvem semmitől. Az anyám teljesen idegbeteg, bármi történik mindig én vagyok a rossz, az apám még a születésem előtt lelépett. Folyton azt hallgatom anyámtól bár meg sem születtem volna és csak a baj van velem MIÉRT? MIT TEGYEK MAGAMMAL?

2013. nov. 17. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem történ semmi oylan amitöl okod lenne rá...

a következö mondatban meg kimondtad a választ hogy miért is van ez . tényleg nem érzed? apád lelépett anyád idiota konkrétan érezteti veled azt mennyire semmi nem vagy csodákozol h nem akarsz élni?


nem tudom hány éves vagy sem azt hogy vannak e nagyszüleid lehet érdemes lenne elköltözni valahova,ha semmi lehetöséged nincs akkor csak amagdon javithatsz.


a legelsö szempont h ha AKARSZ változtatni AKARSZ ÉLNI akkor TUDSZ.


ha mindez megvan akkor elsö dolog h elhiszed magadrol h értékes vagy, minden reggel ugy kelsz fel h belenézve a tükörbe mondogatod h fasza vagy jo vagy és szereted önmagadat.


anyád hülyeségeit pergesd le magadrol. ezt akkor tudod megtenni ha szereted magad és el tudsz határolodni BÁRMELYIK embertöl.


nem anyádtol, barátodtol, fönöködtöl,tanárodtol leszel boldog.

hanem MAGAD miatt.


ha magad miatt vagy boldog senkitöl nem fogsz függni és nem fogod azt mondani hogy "jaj nincs bnöm/pasim én oylan boldogtalan vagyok igy nem lehetek boldog"

de lehetsz.

nekem sikerült.

nagyon nehéz elkezdeni meglátni a szépet mindenben,de ha az elsö nehézségeken tul vagy akkor minden tök jo lesz mert magátol fognak jönni a jo dolgok.


amig ilyen pesszimista vagy semmi jo dolog nem fog jönni.

2013. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sincs kedvem felkelni mert holnap suli :(
2013. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 II.Dartheon ***** válasza:
53%

Jéézus.. azért anyád sem normális.. amúgy mennyi idős vagy kérdező?


és amúgy meg ha már elég idős vagy menj onnan a fenébe, anyáddal meg szóba se állj, ilyen gyík emberrel ne tartsd a kapcsoaltot! :D

2013. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Egyél egy kis csokit. Nyugi. Ez csak átmeneti állapot...hidd el, tudom. Anyáddal ne foglalkozz. Ne hagyd, hogy bántson, amit mond. Most koncentrálj a tanulásra, hogy ha vége a sulinak, találhass egy jó melóhelyet és már cuccolhatsz is el otthonról. Közben tuti megismerkedsz valakivel...aki majd rádöbbent arra, mennyire jó is élni...ha van kiért, van miért... ;) Nézd más szemszögből a dolgokat. Lehet, hogy közhelyesen hangzik...de hidd el, k.urva sokat tud segíteni a dolog.
2013. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek aki válaszolt!!

15éves fiú vagyok anyámon kívül senkim sincs az utcára is már félek ki menni mert egyszer el mentem csavarogni és meg akartam magam ölni de egy ember meg állítót bele akartam ugrani a Dunába TÉNYLEG NINCS MÁR SEMMI KEDVEN AZ ÉLETHEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. nov. 17. 10:05
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

1. vagyok.

elhiszem.. de mint irtam ha változni akarsz azt most kell elkezdeni. vagyis fejezd be a siránkozást és végre vedd a kezedbe a sorsod. mindenki a maga sorsának kovácsa.


ráadásul te akartál ide születni ehez az anyához hogy megtanulj valamit. ha most öngyilkos leszel a következö életedben ugyanezt fogod elszenvedni.(én ebben hiszek)


megsugom az amit meg kell tanulnod az hogy elfogadd magadat, anyádat és megtanulj egyedül boldog lenni. azt hivják szabadságnak.

nem kell szeretned anyádat. én se szeretem az apámat. de elfogadtam. pedig nagyon haragtarto vagyok és emlékszek minden szar sérelemre amit kaptam töle. de ha ezekre emlékszem magamat mérgezem meg.

2013. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Teljesen együtt tudok veled érezni. Nekem apukám meghalt, anyukámmal már nem élek együtt mert nem tudtam elviselni, azt, hogy beleszól a dolgaimba. Soha nem volt elég jó, amit csinálok...


Tudom, furán hangzik, de beszélgess el anyuddal, próbáld megérteni, miért viselkedik idegbeteg módjára. Ezt tettem én is, megértettem, és már nem hibáztatom őt, azért, amilyen velem. Persze, próbálná helyrehozni a dolgokat, és változni, csak most már késő. Nem bizom benne úgy, mint régen... Az életem nagy része nem tartozik rá.


Én is éreztem ugyanez...

2013. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
* ugyanezt
2013. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

de hogyan változtassak magamon ha mindenki csak bánt itthon anyám az utcán meg az emberek iskolában meg a diákok!

én elfogadom anyámat olyannak amilyen!

2013. nov. 18. 07:47
 10/14 A kérdező kommentje:
én próbálok el beszélgetni anyummal de ő mindig ellenezi a beszélgetést soha nem akar velem semmiről beszélgetni én nem akarok senkinek rosszat tenni még a rossz akarómnak se de minden hol csak a rossz van velem
2013. nov. 18. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!