Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyiket válasszam? Szégyensze...

Melyiket válasszam? Szégyenszemre itthon maradni szilveszterkor vagy "nyugdíjas" szilveszter egy barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Egyetlen meghívásom van, az is egy barátnőmhöz, ahol vele és a két nyugdíjas szülőjével tölthetném a szilvesztert.

Az én szívem vágya valami szabadtéri koncert lenne forralt borozással, de ő nem akarja.

Szóval ha nem megyek el hozzá akkor itthon fogok ücsörögni, mert fiatal nőként egyedül nem biztonságos éjszaka lófrálni a városban. :(

Mit tegyek?


2013. dec. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is fiatal nő vagyok. Ha város, akkor biztos van egy kis pénzed taxira is. Mindenképpen nyomuljatok be egy unalmasnak tünő buliba is ... Rengeteg embert megismerhettek mindig. Otthon ülve ez kevésbé lehetséges.
2013. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kell minden áron szilveszterkor "bulizni"? Ez olyan erőltetett. Mindenki akkor bulizzon, mikor kedvet érez hozzá, ne akkor amikor ez a "trendi". Brrr.
2013. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is annyi volt a Szilveszter, hogy elmentem egy Pesti barátnőmhöz, ittunk 1 üveg bort, meg 1-1 sört, és ennyi! Jó azért mellett voltak más dolgok is, de azok már nem ide tartoznak ;)

Nem kell csak azért bulizni, mert az a trendi, ahhogy a #2 mondta!

15/f

2014. jan. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!