Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Japán JRock sztárok (rövidít...

A Japán JRock sztárok (rövidítve írtam, Japán Rockos sztárok) is ugyanilyenek? (Most hagyjuk a külsôt, viselkedést, nem az érdekel most. )

Figyelt kérdés
Ugye az amerikai sztárok mindig megjátszák magukat... elô van írva hogy miket mondjanak az interjúkban, hogyan viselkedjenek, hogy minél ütôsebbek legyenek, minél többen vigyék a CD-ket, közben meg lehet hogy teljesen más szemèlyisègek valójában. Kérdésem hogy a japánoknál is így van? Ahogy tudom a japán rock sztárok nem ennyire megszabottak, vagy hogy is mondjam más szóval. De lehet rosszul tudom.

2013. dec. 31. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek írtad rövidítve ha utána kiírtad a teljeset? így még több helyet foglal:D
2014. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát...mostmàr mimdegy XD
2014. jan. 1. 09:22
 3/6 anonim válasza:
Nem feltétlen, de szerintem köztük is lehet ilyen.
2014. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nagyon remélem, hogy nem! Bár attól tartok, hogy sajnos ilyenek. Legalábbis egy részük biztos.

Én egyébként megkerestem egy jrock sztárt az interneten, meg is találtam (és nem fake), és írtam neki. Mondjuk igazából le sem sza*ta.

Van egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy beszélt már msn-en a Royz-ból valamelyik fiúval.. Nem is tudom melyikkel. És hogy kedves volt, de kitudja igaz e ez..

2014. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megjátsszák magukat. :) De náluk is megtörténhet azért.

Viszont az utolsó: szerintem csak nem ért rá, mert eléggé kevés ideje lehet egy nagyobb rock sztárnak, ha belegondolunk... :)


13/L

2014. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keleten is ugyanúgy megjátsszák magukat, mint Nyugaton, de ez inkább személyiségfüggő. Japán manus mondta amúgy nekem, hogy Délkelet-Ázsiában rengeteg ember megjátssza magát, akik már hírből nem ismerik, mi a természetes.


Bizonyos ismeretség felett már igen, elvárás, hogy mit mikor és hol mondhatnak, hiszen a menedzserek nagyon őrzik a sztárok imázsát. Egy rossz lépés és kész a botrány, sokat árthat egy-egy felkapottabb sztárnak, pláne Keleten, ahol sokkal több dolog számít szégyenletesnek, mint Nyugaton.

2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!