Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te is utálod mikor valaki fél...

Te is utálod mikor valaki fél óra alatt mesél el valamit? Minden kis részletre kitér!

Figyelt kérdés

A haverom nagyon idegesítő amikor elkezd mesélni! Elkezd valamit mesélni, és kitér minden apró részletre!

Nagyjából ilyen egy sztorija: "Áh, amikor mentem haza edzésről, pénteken, hazafelé a 4es busszal, akkor láttam egy csajt, tök úgy nézett ki mint a Szandi olyan ruhája volt, meg a haja is tiszta olyan volt, teljesen azt hittem, hogy Ő az, de aztán meghallottam a hangját, és rájöttem, hogy nem Ő, úú! Erről jut eszembe, a múltkor mikor ugyan ott mentem a buszon edzésről haza, mentem volna haza, de felhívott a Sanyi, hogy nem-e akarok átmenni hozzá, de nem értem rá, mert mennem kellett még segíteni tesómnak, aki épp készült a vizsgájára, és.... Ja, de ezért meg besértődött a Sanyi mert múltkor is hívott mire mondtam hogy tuti megyek, de most meg nem tartottam be az ígéretem, mert a tanáromnak megígértem, hogy megcsinálom a szorgalmit, különben megbuktat, ez jó pont lesz nála, és semmit nem tanultam a szorgalmira, így még tanulni is kellett volna rá, de azért menni akartam, dehát..."


Jajjj! Iszonyú rossz! Minden kis semmiségre, kitér, minden apróságot elmond, hogy mi volt, meg mire gondolt, meg közbe behoz más szotrikat is, és visszatér utána az elsőre... Már követni nem bírja senki!


Téged nem bosszant az ilyesmi?

Van ismerősöd aki ilyen? Hogy lehet ezeket kezelni?



2014. jan. 2. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Van. Én rászólok hamar ,hogy -A lényeget ,mert nincs időm!
2014. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Fú az ilyet utálom, 200000x mindent körbemagyaráz és részletez, ráadásul nekem családtag csinálja ezt. De minden lényegtelen sz*rt olyan átéléssel magyaráz, hogy már az agyvérzés kerülget, muszáj rászólni, hogy a lényeget mondja már, mert azt se tudom a sztori közepén, hogy mit és miért kezdett mesélni.
2014. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem annyira nem irritál az ilyesmi. Van sok olyan dolog, ami ennél ezerszer zavaróbb. Mondjuk én lány vagyok, inkább a pasikat szokta idegesíteni a fecsegés.
2014. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen rokonom, és levegőt venni sem áll meg, én csak bólogatni tudok közben. Általában úgy zajlik a dolog, hogy megyünk látogatóba, ő elkezd beszélni, mi meg pár óra múlva felállunk és elkezdünk öltözni, aztán elköszönünk, azt is nagyon nehezen, mert akkor is csak mondja, mondja, de már minden mesét hallottunk sokszor, bár néha nem tudjuk ki kicsoda és éppen miről beszél, mert elég hirtelen tud váltani. Egyszerűen fárasztó, energiavámpír. Teljesen fáradtan megyünk haza és aznap már semmire sincs erőm.
2014. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. változó. Van olyan ismerősöm, aki nagyon aprólékosan mesél, de ugyanakkor nagyon szórakoztató stílusa van, ezért érdekes az egész. Viszont van olyan is, aki olyan, mint az előző írt, hogy csak blabla bla. Na, az ilyet én sem birom.
2014. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a volt ferjem. Aztan o van megsertodve,ha egy ido utan mar ingerulten megkerdezem, hogy megis mi a franc tortent.

Az egyik ismerosomnek is ilyen volt a baratja, o azt szokta neki mondani, hogy meg ket mondatot mondhat, amiben befejezi a tortenetet.

2014. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Te is utálod mikor valaki fél óra alatt mesél el valamit? Minden kis részletre kitér!"--->Egyből apám ugrott be :DDDD,ő pontosan ilyen :)))),régen bosszantott,de már megszoktam.Amikor kezdene részletekbe menni,mindig mondom,hogy "apa,légyszíííí a lényeget".
2014. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm akit ha felhívok egy konkrét kérdéssel,az egészet két perc alatt le lehetne tudni, erre húsz percig hallgatom. Agyhalál....

Viszont adott történet elmesésében én is részletes vagyok. Remélem úgy mint ahogy írta már valaki, hogy viccesen.

Ezt most tuti megkérdezem egy ismerősömtől.

2014. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!