Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszter etse elmentünk...

Szilveszter etse elmentünk inni és smároltam egy fiuval és utána meg pár ora mulva smárolt a barátnömel. Utána a legjobb barátnömnek azt mondta hogy jo a segged. Most akkor Mivan?

Figyelt kérdés
Smároltam vele utána meg a barátnömel is smárolt a legjobb barátnömnek azt monta hogy jo segged van.Hallgtunk egy szerelmes zenét és azt monta hogy ez nekem szol.Utána irt a barátnömnek facebookon.(igaz nekem is irt) hogy: elkénne megint menni inni és meg kérdezte a legjobb barátnöm töle hogy Nem-e akar velem járni? És azt mondta hogy nem vagyok az este meg h a legjobb barátnöm meg a fiu nem-e járnak? Mit tegyek tanácstalan vagyok

2014. jan. 4. 14:48
 1/7 anonim válasza:
100%

Semmit.

A srác egyértelműen lyukra játszik.

2014. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
HÁNY ÉVES VAGY? Térj már észhez, kicsi lány! Ez egy ízig-vérig pasi! Menthetetlen! Ne foglalkozz vele, ne hagyd kihasználni magad! Keress magadnak olyan fiút, aki megérdemel, és tényleg szeret!! Ez a fiú csak az ágyba akar cipelni téged. Legyen benned női tartás és büszkeség! Ez egy csélcsap, nőcsábász, szoknyapecér barom! MENEKÜLJ! amíg még megteheted. Puszi: jótündérkeresztanyu :*
2014. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen tanácstalan, egy ilyen egyértelmű helyzetben.

Szórakozott a srác, bárkivel, aki kapható volt rá. De nem akar tőled semmit. És jobban jársz, ha ilyentől te sem akarsz semmit sem.

2014. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok a fiu meg 17.Vele smároltam elöször..:( És sajnos szerelmes vagyok belé pedig tudom h egy barom de akk is:(
2014. jan. 4. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmezz rám, tücsök! Elhiszem, hogy azt hiszed, hogy szereted, de ez nem igazi szeretet! lehet, hogy ő életed első szerelme, ezért sohase fogod elfelejteni (az első szerelmet nem felejti el az ember) de na akarj úgy emlékezni rá, mint egy hibára. Csak annak add oda a szívedet, aki viszont szeret, ha mindenkinek elosztogatod, nem marad belőle semmi! Nehéz lesz, de próbálj másra koncentrálni, elkerülni őt. Tudom, hogy ez most izgalmas meg minden, de később meg fogod bánni, mert ez a srác, nem tisztel téged. Még hátra van az életed java, ne akard elsietni! puszi: tündérkeresztanyu :*
2014. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De olyan aranyos volt.:'( Nem tudom/akarom elfelejteni

:'(

2014. jan. 4. 17:36
 7/7 anonim válasza:
Kicsim, ez a srác NEM ARANYOS. Eszedbe ne jusson rajta gondolkozni! Ilyen egy szemét állatot...! Kettőt-hármat(-négyet-ötöt) szédít egyszerre, ráadásul tudja is, hogy barátok vagytok... se te, se a barátnőd ne járjatok vele! Szerinted ha elmenne veled "inni", nem smárolna össze-vissza minden kicsit is részed lánnyal? Ha neked ez tetszik és jó így, az persze kivétel, de azt tudd, hogy ilyenbe NEM SZABAD BELESZERETNI. TE sokkal jobbat érdemelsz. :)szeress olyan fiút, aki MÉLTÓ RÁD. Ha most nincs is olyan, ne smárolgass ezzel a fütyivel csak azért, mert ott van. Felejtsd el őt és kerüld el messzire. Hajrá, kislány, sikerülni fog ;)
2014. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!