Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szoktatok mondani a "Mi...

Mit szoktatok mondani a "Mi újság? " kérdésre?

Figyelt kérdés
kicsit unalmas, hogy mindig azt mondom, hogy semmi, de nem tartok semmit újságnak
2014. jan. 6. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában azt mondom hogy nem sok :D Vagy elkezdem mesélni hogy épp mi történt velem.
2014. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy minden rendben.
2014. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondom h 'még élek' XD
2014. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Semmi különös, megvagyok.. és veled mi a harci helyzet?"


Ez csak egy példa volt :D Egyébként én mindig próbálok másképp válaszolni rá, hogy ne legyen annyira unalmas.. Mikor mi jut hirtelen eszembe. :)

2014. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akinek csak annyit szoktam mondani, hogy semmi különös, de ezt általában olyanoknak, akiket nem igazán ismerek, csak mondjuk fb-ról, vagy akkor mondom ha nincs kedvem beszélgetni...

De amúgy is azt mondom, hogy semmi különös, utána meg elkezdem mesélni azt az 1-2 érdekesebbnek vélt dolgot a napomból :)

2014. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Semmi, veled mi a helyzet", "szar sincs", "nem sok". Ezeket válaszolom, vagy elkezdek mesélni, ha van mit, és ha olyan a beszélgető partnerem. Általába mindig visszakérdezek, hogy ő hogy van.
2014. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisalföld, Nők lapja, Meglepetés, néha hozzáteszem a Nyugatot is, meg az Atheneumot.
2014. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor ismeretlenek irkálnak akkor annyit , hogy semmi (mikor 329837329-ra írom , hogy semmi nem tudom miért kérdezi még mindig) barátoknak meg mesélni szoktam ha van mit:)
2014. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!