Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogyan viszonyultok az...

Ti hogyan viszonyultok az idegen emberekhez? Mertek velük beszélni vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Pl ha bementek egy plázába sok idegen ember van és ha rátok néz az egyik szótlanul mit gondoltok róla?meg mernétek szólitani vagy beszélni vele?

2014. jan. 19. 17:15
 1/5 anonim válasza:

Hát nem nagyon

ha barátnömel vagyok a boltba és helyes fiuk jönnek akk simán a barátnöm valamiylen energiát sugároz nekem vagy nemtoom xddd

14/L

2014. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem leginkább azért néznek mert láthatóan izmos vagyok, ez lehet irigykedés, vagy elismerés az Ő részükről. Idegen embert csak akkor szólítok meg ha akarok tőle valamit, ez legyen eladó vagy egy lány aki tetszik.

21/F

2014. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok nagyon róla, max elbújok, ha nagyon ijesztően néz ki.
2014. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy pali engem folyamatosan nézne és ilyesztőnek tartanám, akkor frászt kapnék és elszaladnék. Már este többször dudáltak rám, meg kurjongattak is, úgyhogy nem bízom meg az idegenekben. Mindenesetre semmiképp nem szólítanám meg, hogy mitnézel he? 14/l
2014. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs kb semmi önbizalmam, ezért idegen emberekkel nem igazán merek szóbaállni, legyen az nő vagy férfi...persze ha nagyon nagyon nagyon muszáj megkérdeznem valamit, akkor előbb-utóbb csak sikerül, de már attól is nagyon ideges vagyok...meg az anyámnak köszönhetően,aki évek óta leki terrorban tart, nem is nagyon szeretek másokkal beszélgetni, mert állandóan az jár a fejemben, hogy biztos azt gondolja, akivel épp beszélek, hogy nem vagyok normális. és a plázában nem hiszem, hogy bárkit is meg mernék szólítani, úgy vettem észre, hogy legalább is nálunk az ilyen bevásárlóközpontokban bunkók az emberek, nem lehet hozzájuk érni se kb, mert már rádkiabálnak, hogy mit lökdösöd...votl már ilyenre példa, hogy mentünk barátnőmékkel a plázában és valami nő ment el mellettem és még csak nem is én mentem neki, hanem ő jött belém és ilyen hót flegmán mondta, h mi van, nem tudsz vigyánzni? úgyhogy ilyen helyeken semmiképp se szólítanék le embereket, akkor már inkább utcán sétálva, vagy egy kisebb boltban, vagy valami..

16/L

2014. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!