Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lehet? (többi lent)

Szerintetek lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyházi suliba járok , és szerintetek be lehet menni hétköznap a suliba ? Csak mert a többi diák közül senki sem hord zakót hétköznap , még a 12-esek sem. Nem vagyok egy menö gyerek , nem tudom mit szolnának a többiek és a tanárok.

15/f



2014. jan. 23. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan öltözködsz, de ha fokozatosan elkezdesz egyre elegánsabban öltözni, akkor nem fognak annyira meglepődni. Először hordj inget, aztán kezdd el nyakkedővel felvenni, nem kell minden nap, hagyd, hogy megszokják. A zakó szerintem kicsit túlzás, mindenki azt hinné, hogy különb akarsz lenni náluk, és kinéznének, a zakó maradjon ünnepi viselet. Az eleganciát azonban nyugodtan vezesd be. Sok sikert!
2014. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz :) Én is jártam egyházi suliba 5 évig..ott sem volt kötelező..azt írtad nem vagy "menő" gyerek...azzal vigyázz, hogy nehogy kifogjanak rajtad amiatt, hogy különbözni akarsz tőlük vagy "menőzni" szeretnél...csak visszafogottan..:)
2014. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!