Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Külföldön mások az emberek,...

Külföldön mások az emberek, vannak hobbijaik, érdekesebbek?

Figyelt kérdés
Külföld alatt főleg Németországot, Ausztriát, a skandináv államokat értem. KÉREM CSAK OLYANOK ÍRJANAK, AKIK KÜLFÖLDÖN ÉLNEK, VAGY HOSSZABB IDŐT TÖLTÖTTEK KÜLFÖLDÖN. aki nem, az legyen szíves kíméljen meg az okoskodásától. Magyarországon ahogy én látom, elég rosszkedvű, unalmas a legtöbb ember, és legtöbben még az értelmes beszélgetésre sem képesek. Persze ennek megvannak az okai, nehéz megélni, tudom stb. Arra lennék kíváncsi,h külföldön ez mennyire más,több olyan ember van-e, akinek van értelmes hobbija, szeret sportolni, kirándulni, és csinál vmi értelmeset bulizáson kívül. Meg ugye Magyarországon általában az emberek meg vannak sértődve, ha hozzájuk szól vki, beleértve a nőket is. Csak rövid ideig voltam külföldön, de nézegettem külföldi emberek adatlapját, és úgy tűnik,h a legtöbb nyugati, északi országban több hobbija van az embereknek, barátságosabbak, és a nők nem annyira beképzeltek, és nem úgy öltöznek, mint egy prosti. Valóban így van?

2014. jan. 24. 08:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Én azt látom hogy itt Hollandiában többen űznek valami hobbit, többet sportolnak, kirándulnak, utaznak. Ennek talán az egyik oka hogy itt futja is rá az embereknek, otthon ugye választani lehet hogy vagy költesz a hobbidra vagy a kajára, itt ezzel nincs gond, mindkettőre futja. Az emberek úgy általában nyugodtabbak meg kedvesebbek, meg érdekesebbek is. Otthon az emberek java része buta mint a föld, két értelmes szót nem lehet velük váltani, ilyen szempontból is jobb a helyzet.
2014. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt Svédországban meg a zene az, amit nagyon sokan hobbiként űznek. Az emberek kedvesebbek.
2014. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így meghatározni. Az ember csak ember, bárhol is él a Föld hátán. Mindenhol vannak kedves, értelmes, barátságos emberek és persze ezek ellentettjei is. Ami a legalapvetőbb tényező lehet, véleményem szerint is a pénz. És azért Magyarországon is szép számmal vannak olyanok, akiknek telik hobbira, kirándulásokra... Az elmúlt 6 év alatt itt Belgiumban elég vegyesek a tapasztalataink. A belga főnök pl. évről évre kevesebbeket fizet ugyanazért a munkáért, ráadásul egyik kelet-európai országból a másikba "vándorolgatva" alapít cégeket, hogy kibújhasson az adózások alól. Sőt, még amit a munkáltatónak kellene fizetnie az állam felé, azt is levonja a dolgozók fizetéséből!... De nem panaszkodom, csak tényszerűen közöltem.
2014. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ahhoz nem kell külföldön élni, hogy ezt tudd. nézz statisztikákat, beszélgess külföldiekkel.


beszéltem párral, pl skandináv országokból főképp, ott jobb a helyzet. nem csak a pénz miatt, itthon a gazdagok is tvbámuló droidok. főképp a finneket tartom érdemesnek ismerkedésre, esetleg oroszok vagy törökök. bár ez nem jelenti azt, hogy az utóbbi 2 országban szívesen élnék.

2014. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!