Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új imerősnél, barátnál a...

KedvesPitypang kérdése:

Új imerősnél, barátnál a facebookja alapján is megítélitek?

Figyelt kérdés

Megváltozik a véleményetek ha lecsekkoljátok hogy pl. hány lájkot kap az illető, hányan követik, hány ismerőse van?

14/l



2014. febr. 15. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akik igen, azok buták, mert ezek csak számok.
2014. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján semmiképpen sem, sokan nem is használják úgy a facebook-ot, hogy érdemes legyen pl. követni őket, én sem posztolok soha semmit, ismerősöm attól még van sok, csak chat-re használom, most akkor miért lájkolnának.
2014. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, lájkok, meg ismerősök alapján nem. Viszont az érdeklődési körét megnézem. Milyen könyveket olvas, milyen filmeket néz, ezek nekem meély szerint fontos dolgok.
2014. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján hány ismerőse van biztos nem és hány lájkot kap.Főként,hogy annak a barátnőmnek volt a legtöbb ismerőse,aki állandóan fiúzott,de mindig otthagyták.Hát nevettem is magamban,tudtam,hogy ő a"legmagányosabb",főként,hogy jól ismertem,egy albérletben is laktam vele,mégis evvel próbálta demonstrálni,hogy nem.


Nekem azóta is gyanús,ha valakinek túl sok az ismerőse.


A minőségre kell törekedni,nem a mennyiségre ismerősökben meg pláne.


A fénykép feltöltései után alakul bennem ki kép róla.

2014. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ja ahogy írják, én sem a lájkok, ismerősök alapján döntök, nem is a képek alapján, marhára nem számít ki mennyi lájkot kap, azt meg egyenesen utálom ha valaki az élete minden végtelenül unalmas percét megosztja neten.


D úgy alapvetően a posztokból, érdeklődési körből elég jól körberajzolható egyes emberek belső értéke. Nyelvezetéből is sokat ki lehet szűrni, meg vannak érdekes dolgok, pl mikor neten megismertem egy lányt, akkor kicsit utánalestem a profiljainak, hát elég egyszerű és buta embernek tűnt...és hát később kiderült hogy a pozitív csalódás ellenére tényleg az is. :D


Meg pl mikor ilyen idősebb emberek vannak, akikről elsőre azt gondolnám, főleg állását, tekintélyét tekintve hogy egy intelligens ember, erre facebookon napi szinten index/kurucinfó/paranormal.hu cikkeket kommentel, de valami óvodás szintű hozzászólásokkal.


Múltkor bebugosodott a facebook, és hiába van kivéve minden embertől a követés, és a jelenjen meg a hírfolyamban opció, mégis rám zúdította mindenki nyűgjét, baját, azt hittem ott kapok agyf..szt. :D


Lényeg hogy nem a népszerűsége, hanem az ember milyensége miatt nézem meg, és vonok le következtetéseket, de összességben meg nem ez lesz a mérvadó, hanem az élő beszéd.

2014. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pont nem érdekel a likeok száma.

viszont a képek milyensége, stílusa, az érdeklődési köre, a megosztott cikkek, linkek, bejegyzések annál inkább. ebből azért le lehet szűrni hogy mennyire intelligens, foglalkozik-e komoly dolgokkal vagy csak a hétköznapi semmiségek töltik ki az életét.


nem is szoktam akárkit visszaigazolni ismerősnek, még akkor sem ha napi kapcsolatban állok vele.

2014. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a csekkolás nálam is inkább fordítva szokott működni, rájövök, hogy az illető igazából egy barom, aki minden hülyeséget posztol, idióta kommentjei vannak, egyébként meg nem is gondoltam volna, hogy ilyen. Nekem szimpatikusabb az aki nem rakja tele a falamat azzal, hogy milyen idiótaságot olvasott, mit főz éppen, mit eszik éppen, és hogy mennyire szarul van, mert történt vele valami totálisan érdektelen, piszlicsáré dolog.
2014. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy a 14 évesek másképpen vélekednek erről, mert, mint tudjuk a tiniké a facebook, egyre inkább.
2014. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. :)
2014. febr. 16. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Morbidan hangzik de igen.Voltam tanuja már neki 1-2 alkalomal főleg a mai 15-24 éves korosztály között:)

Lehet sokan mondják majd hogy általánosítok de nem legtöbb fiatalnak bejönnek a népszerű emberek és ezáltal alkotnak véleményt üdvözölek az új generációba egy jó nagy adag agy halott:)

2014. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!