Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat süt a nap, és irritálja a szememet. Ezért most, a téli hónapokban is napszemüveget hordok. Sokan beszólnak, hogy még nincs itt a nyár, de szerintem semmi közük ehhez. Azt csinálok, amit akarok, nem? Úgyis csak Isten ítélhet el.

Ha az én helyemben lennétek, mit tennétek?

14/L



2014. febr. 15. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki napszemüveget hordani, ha süt a nap, mindegy, hogy milyen hónap van. Nem tudom, miért cikiznek, hiszen sokakon láttam most a napokban napszemüveget, semmi fura nincs benne.
2014. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem gáz, de én is rosszul vagyok mikor valaki ezzel rajoskodik.

Már majdnem sötét van, de még a napszemüveg rajta.

Meg amikor bent a házban is.....

2014. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg a bíróság:D Mivel szemműtét után is szemüveget kell hordani, így én senkit nem nézek le. Meg egyébként is leszarom, hogy ki, mikor és mit hord:)
2014. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Okod van rá, nincs joguk beszólni (ha nem lenne rá okod, akkor se lenne, illetve kimondhatják, amit akarnak, de annyi).

Nekem ilyen gondom nincs, fényre sötétedő szemüvegem van, a közelben pedig kevés ember lakik, azok se kötnek bele mindenbe, engem pedig amúgysem érdekelne :) Sok ember ilyen, beszól mindenért, amiben más vagy.

2014. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Isten ítélhet el?

Anyádnak is ezt mondod?

Pfff.

2014. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim voltak, végül kiderült, hogy szemüveg kell nekem. Esetleg nézesd meg a szemészeten. Szó szerint utáltam kimenni a házból, a végén már annyira irritált.
2014. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mr. Zs!


Ne bántsd! Kell a könnyen dugható utánpótlás:D

2014. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, végül is igazad van :)
2014. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem gáz, de azért ne vedd fel a legkisebb fénynél, mert hozzászokik a szemed és majd nyáron ha egyszer véletlenül otthon hagyod, meg fogsz szülni a fénytől (nem leszel hozzá szokva)
2014. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem ciki röhögd ki őket xD
2015. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!