Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy a fenébe lehet valakinek...

Hogy a fenébe lehet valakinek akár 1000 ismerőse is Facebookon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy Facebook-őrült tinilány, de mikor megnéztem pár ismerősömet rajta, tátva maradt a szám, hogy néhánynak 700-1000-1500 ismerőse is van. Pedig nem azok a tipikus ismerősgyűjtögető 14 évesek, hanem rendes, komoly gondolkodású felnőtt emberek.


Nekem mindössze 350 ismerősöm van, de úgy, hogy már laktam több helyen is, tanultam több intézményben is, vannak hobbijaim, tehát vagyok azért emberek között. Ha belegebednék, sem tudnék ezer ismerőst összeszedni.


Ezért kíváncsian várom azok válaszát, akiknek sok ismerősük van, hogyan lehetséges ez?



2014. febr. 25. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Sokan csak össze-vissza jelölgetnek mindekit, esetleg ismerősök ismerőseit vagy olyat akivel csak egyszer találkozott az életben de azért bejelöli. Az utcán meg meg se ismerik egymást...
2014. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
nekem is kb 900 ismerősőm volt de most van vagy 700 sokat töröltem mert eddig mindenkit visszajelöltem akit látásból ismertem.utána pár nap mulva szembe jött velem nem köszönt ugyhogy töröltem nekem nem kell ilyen "ismerős" 15/L
2014. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Van aki azt is bejelöli, akit egyszer látott az utca túloldalán.


A másik lehetőség, hogy akkora cégnél dolgozik, hogy boldog boldogtalan bejelöli.


A harmadik, hogy olyan szakmája van (pl HR-es), ahol fontos, hogy begyűjtsön több száz profilt.


Na ezért nincs facebook-om :)

2014. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, sokan bejelölnek valakit csak azért, mert pl egy iskolába jártak (akkor is ha az illető már rég nem jár oda), vagy a diákok bejelölnek minden tanárt, vagy ismerkedés céljából jelölnek be valakit a fotója alapján, stb...
2014. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
#3-as vagyok: a diákok bejelölik a tanárukat??? Te jó ég... sokat fejlődött visszafelé a fiatalság :)
2014. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Pl az egyiknek 2700 ! ismerőse van és ő azzal büszkélkedik, hogy mindenkit visszajelöl. Hiába a felét nem ismeri fontos a népszerűség..

Én a maximális (5000 ember) ismerőst lejjebb vinném max 1000-re mert képzelenség, hogy 5000 embert ismer valaki de az 1000 is sok..

Nekem csak 300 ismerősöm van és úgy mint te kérdező nem értem pár ismerősömnek miért van ilyen sok?


22/L

2014. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 *Nekomimi* ***** válasza:
100%

Egyik barátom édesanyja ilyen. 50+-os a nő, de sorba jelölget mindenkit, ha ismeri, ha nem. Egyszer már tiltották is FB-n egy hétre emiatt, mert túl sok volt a nem válasz. :P Érdekes nekik, had csinálják. Szerintem is kész vicc a dolog, de hát nekik így jó. :D

Nekem van ha jól tudom 30 ismerősöm, elég is annyi. :D

2014. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is 1700 van, de én jelölgetem őket, és csak fb-n az ismerőseim, személyesen csak azzal találkozom aki vásárol is nálam.. Potenciális vevőköröm innen van, ebből élek és tartom fent magam.


Erre tökéletes fb.

2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. 1000 valahány van, rengeteget költözködtünk, mindenhol hamar beilleszkedtem, és bejelöltek olyanok is, akikkel talán egyszer beszélgettem csak, viszont bunkóság nem visszajelölni. Mondjuk nekem mindegy, kb. heti egyszer nézem meg a facebookom...
2014. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám tanár, és bejelöli az összes aktuális és volt tanítványa 30 évre visszamenőleg, plusz a szülők. Ő meg nem fogja őket elutasítani.
2015. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!