Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Telefonbegyárokat nem lehet...

Telefonbegyárokat nem lehet feljelenteni? Vagy tudtok arra példát, hogy emiatt valakit zaklatással SIKERESEN pereltek volna?

Figyelt kérdés

Azt még megértem, hogy magánemberek ez ellen nem tudnak mit tenni.... esetleg a tehetősebbek talán?


Viszont vannak, akik a tudakozót meg nagyobb vállalatokat, hibabejelentőt, MATÁV-ot, MÁVOT b*t*tják, már bocsánat, és még képesek is azt netre feltölteni.


Az ilyenek hogyhogy megússzák egy karcolás nélkül??!!



2014. márc. 19. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert legálisan b*sz*a*ják őket, mert nem rendőrséget, biztonságiak cégét, vagy ilyesmit. Nem okozhatnak vele vagyoni vagy egészségi kárt.
2014. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

DE AZ ZAKLATÁS AZ BŰNTÉNY!!! B@ß@ MEG Ő!!


Mi az, hogy magánszemélyt legálisan zaklat, hogy rezisztort akar venni hogy bekösse a kapacitásba.... f¤s¤tt barom, azt se tudja, mi a fr@nc jön ki a száján!


Bezzeg ha ÉN csinálnék ilyet, akkor mindjárt fordulna egyet a világ és kinyomozná a rendőrség!

Inkább csinálni fogok én is egy ilyet, aztán feltöltöm a saját kib@ß×tt peremet is hozzá, hogy : NA TESSÉK, ti is erre az útra akartok jutni... ha nem kapok 2 év fegyházat, akkor még meg is éri.



... KVRV@ ÉLET !! ...

2014. márc. 23. 14:23
 3/14 A kérdező kommentje:

És holt biztos vagyok benne, hogy van erre írva is valami a zaklatásról, ami alapján simán perelni lehetne őket... ha nem több pont...


Úgyhogy nem tudom mit zagyválsz itt legális zaklatásról. Te sem tudod úgy látszik, hogy mit írsz, a "ZAKLATÁS" mint olyan, szerinted egy törvényes, mintapolgárhoz illő időtöltés és szórakozási forma???!!! >(


Majd én is felhívlak hajnali kettőkor, hogy meghoztam a szenet, NA, >AKKOR< majd kíváncsi leszek, hogy az is legális zaklatás lesz neked. Utána meg még fel is fogom tölteni a fécbook-ra, vagy istentudja hova jártok ti... ugye milyen "szórakoztató" lesz az is.....


Ugye hogy nem! Ennyit a >LEGÁLIS< zaklatásodról.

2014. márc. 23. 14:30
 4/14 anonim válasza:

engem már feljelentettek és kérték a telefontársaságnál a számom denumerizálását

emiatt egy teljes évig nem tudtam felhívni auzt a számot, amivel betyárkodtam

2014. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!


De jó ilyet hallani!


És milyen büntetést kaptál (amit megérdemeltél)?

Hány százezer kártérítést kellett fizetned?! Meg gondolom azóta a rokonok előtt is jócskán romlott a becsületed.


Jó végre olvasni, hogy van azért néha, amikor a szemétkedők megkapják méltó büntetésüket.



Ja, és akkor már leírhatnád azt is, hogy hogy tudták lenyomozni a számodat?!

2014. ápr. 22. 14:23
 6/14 anonim válasza:

"emiatt egy teljes évig nem tudtam felhívni auzt a számot, amivel betyárkodtam"


ezt írtam, ez volt csak, semmi egyéb, én nem fizettem semmit, csak nem tudtam tovább betyárkodni


a rokonok, ha ha ha, nem is tudnak róla semmit, rajtam kívűl senki sem tudja

itt meg hiába írom le, nem tudja senki, hogy ki vagyok :)

2014. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

és még valami:

én nem büntetést kaptam, hanem csak kerestem egy új számot, akivel betyárkodhatok


de te számot változtatsz, akkor nem fognak veled betyárkodni

vagy ha nem változtatsz számot (mert az pénzbe kerül??), és betyárkodnak, és pl. többször egymás után felhívogatnak, akkoregy negyed vagy fél órára tedd félre a telefont, vagy csak simán ne vedd fel


attól, hogy csörög a telefon, nem kell azonnal odaugrani és felvenni minden egyes "betyárhívást"

hagyjad őket, majd megunják

2014. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De hogyhogy megúsztad pénzbírság és az erkölcsi bizonyítvány elvétele nélkül?!


Ha az a jóérzésű illető feljelentett, és képes volt kinyomozni egy rejtett számot - aminek a trükkjét ÉN IS SZERETNÉM MEGTUDNI -, akkor hogyhogy elég volt neki ennyi.


És igen, azóta számot cseréltem. 600 forintomba került, hogy ßässz@meg a kůrv@ änyját!!!!!

2014. ápr. 22. 23:51
 9/14 anonim válasza:

1. a 600 forint az nem is annyira sok :)


2. a telefontérsaságnál jelentette be ez a valaki, hogy betyárkodnak ővele - gondolom én, mert ezután egy automata hangüzenet jelentkezett be ennél a valaki telefonszámánál, hogy nem kapcsolható a szám

ekkor felhívtam a telefonosakat, hogy miért nem tudom ezt a számot felhívni, ekkor mondták, hogy túl sok hívás futott be arra számra, és bejelentés is volt - én azt hazudtam, hogy a gyerekek játszottal a telefonnal itt nálunk (persze nálunk nincsen semmilyen gyerek igazából), de végülis azt mondták a telefonosok, hogy mostantól egy évig nem fogom tudni ezt a számot felhívni


3. ne káromkodj


4. az ilyet nem büntetik fogházzal meg pénzbírsággal, hol van már ez, tedd azt amit írtam az előbb és ne vegyél fel minden egyes betyárhívást, hadd szórakozzanak, majd megunják

és nyugodj meg, úgy látom ideges vagy ez nem tesz jót

2014. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
41%
Jaj bele ne halj már ha felhív egy betyár.Miért kell mindent ilyen komolyan venni? Ennyi komolyságos embert. pfff
2014. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!