Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha nem ír rám egy...

Bann Shift Dell kérdése:

Mit tegyek ha nem ír rám egy lány akivel kétszer elég jót beszélgettem facebookon (de én írtam rá)?

Figyelt kérdés
ez friendzone?

2014. márc. 22. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, vagy még az sem.
2014. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet azt várja h te írj rá.
2014. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FUCKING FACEBOOK!!!!!!
2014. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ismered élőben is, akkor próbálj ott is beszélgetni és meglátni, hogy igazából hogyan reagál arra amit mondasz, stb. Egyébként meg szerintem hagyjad annyiban, mert (bocs, hogy ezt mondom) de lehet, hogy nem is beszélgettetek el annyira jól, csak szerinted. (Bár lehet, hogy tévedek.) Ezt azért is mondom, mert én et fordított esetben csináltam, ráirtam egy srácra párszor, ő sose írt rám magától, úgyhogy annyiban hagytam a dolgot. Mert pl. valaki másnál meg tudom, hogy volt, hogyő ráírt valakire, mire a másik meg később ráírt... Szóval írjál talán még rá néhányszor, ha ismered élőben menj oda hozzá, viszont ha továbbra sem ír rád, vagy megy oda hozzád, akkor hagyd annyiban a dolgot.
2014. márc. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!