Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen zenét hallgassak, ami...

Milyen zenét hallgassak, ami tetszeni fog másoknak? Mindenki megjegyzi, hogy nem tetszik neki a zene amit hallgatok.

Figyelt kérdés

Sok időszakok vannak, mikor más zene érdekel, köt le. Még fiatal vagyok, nem alakult ki a személyiségem!

És mindig beszól valaki, hogy szar zene, ezt hallgatod, szánalmas.

Pedig nem nyomom a fulukbe a zenémet, hanem meghalljak, osztálytársak, vagy rokonok közt is.

Sőt nyitva volt az ablakom, és ment a zene de normális hangosan, mintza a tv mennr. És a szomszédoknak jem tetszett. De miert hallgatják? Mintha direkt az ablakom alatt kellene folyton állniuk!

Szóltak szüleimnek, hogy idegeiti oket ez a ricsaj.

Az a tipikus diundisum zene idegesítette őket! És nem hallgattam hangosan!


Hallgattam rock zenét, guns n roses metallica, kicsit gyengébb metált. Akkor cikiztek, hogy ilyen öldökös zenét hallgatok. Lol

Aztán 2 év múlva, hallgattam elektronikus zenét az a tipikus akinek az jön le, hogy diundisum zene. Akkor kaptam a megjegyzéseket, hogy ez nem zene bmeg! Meg szánalmas vagyok!

Most hallgatok hiphopot, és most ez se tetszik sokaknak....



Milyen zenét hallgassak, ami nem fog másokat irritalni, és idegesíteni?



2014. márc. 28. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass olyat, ami neked tetszik, de hallgasd úgy, hogy mások ne hallják!

Pl. az osztálytársak hogyan hallják meg? Muszáj a suliban zenét hallgatni? (Ha igen, akkor használj fülhallgatót, és ne tekerd maximumra a hangerőt.)


De tök felesleges olyan zenét hallgatni, amit nem szeretsz, csak azért, hogy másoknak meg felelj. Én akkor inkább nem is hallgatnék semmit.


Te még gyerek vagy. Majd akkor leszel felnőtt, ha kialakult az izlésed, egyéniséged, és ezt fel is mered vállalni.

2014. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kihallatszott szünetben, csöndbe maradtak, és megkerdeztek mit hallgatok.

Nem tudtam, hogy hazudnom kell!

2014. márc. 28. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tojod le, másoknak mi tetszik? A zene nagyon fontos, mindenféle szempontból hasznos dolog. Neked kell, nhogy tetsszen az, amit hallgatsz. A szomszédokat ne zavard - valószínűleg nem az ablakon, hanem a falon át hallották, és vannak túlérzékenyek, akik a halktól is kibuknak. Nem a zene fajtájával volt kimondottan bajuk szerintem. Szóval ez más tészta.

Ha legközelebb valaki szarozza a zenét, amit hallgatsz, kérdezd meg tőle, hogy ő milyen kezelést vesz igénybe, hogy a saját komplexusait kezelje. Mert hogy valami rühes komplexusa van azoknak, akik állandóan másokkal törődnek, meg másoknak osztják az eszet, az biztos.

Te csak hallgasd azt, ami tetszik.

2014. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te most hülye vagy már ne haragudj?! -.-

Ki nem kakilja le h kinek mi tetszik? Másoknak kell megfelelned? Ha igen, biztos nem az izlés terén! A zene arra van h szórakoztasson, lefoglaljon, megnyugtasson, felpörgessen. Nem igaz h nincs izlésed! Az izlés egy olyan dolog, ami csak ugy van, fejlödik is általában, de az van és csak a tiéd. Én tehetek róla h 20 éves fiúként szeretem Britneyt? igen bziztak már le érte. Azok mind unatkozó agykárosult köcsögök. Szeretem a One Directiont! BUMM! Ilyen sz@rt hallgatok, egy bandát akik csak egy megcsinált sztárocskák, hangjuk semmi, zenéjük egyenlõ a nullával! Érdekel? Nem! Nekem tetszik, ez van, tessék beletörõdni! Ne más mondja már meg h mit hallgassak, meg ne kelljen már megfelelnek és magamra eröltetnem olyat ami nem tetszik. Az jó, ha nyitsz más stilus felé is, ha bejön hallgatod, ha nem, nem. De ne azért halkgasd mert hátha az majd tetszeni fog másoknak is!

És akkor mi van ha én Nótár Mary-t hallgatok nyitott ablaknál? Vagy Lady Gaga a profilképem fbon? Nem tetszik? ne nézzen oda és kussoljon!

Neked is így kéne gondolkodnod!

Ja és olyan ugy semtudsz lenni ami kielégiti mindenki elvárását! ;)

2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
olyan zenét kell hallgatni ami neked tetszik nem ami másnak! és ez nem csak a zenével van így:)
2014. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Miért akarsz olyan zenét hallgatni, amit mások várnak el tőled? a személyiséged, ahogy látom már ki alakult idővel talán változni fog az ízlésed, de ne másoknak akarj megfelelni magaddal kell megbékülnöd!
2014. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Vagy kérdezd meg a barátaidat, ismerőseidet, hogy SZERINTÜK milyen zenét kéne hallgatnod, vagy hallgass olyat, ami neked tetszik. ész szard le a többieket. Mi a rák közük van hozzá, hogy milyen zenét hallgatsz?


Manowar maximum hangerőn és lehet cikizni.


\m/

2014. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tubarózsa ***** válasza:

Olyan zenét hallgas ami neked tetszik, ne mással törödj!

Én pl Britney rajongo vagyok itthon is kocsiban is ő szól; szted érdekel más véleménye? Nem! Nekem ő a kedvenc, ennyi.

Off: 4es: tényleg szereted Britney t? Irj. (Akkár privit is)

2014. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg autentikus magyar népzenét hallgatok éjjel-nappal. :) Azt hiszed, nem néznek TELJESEN hülyének? :)
2014. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szomszédaim jó zenéket hallgatnak, akár akarják, akár nem. :)

ne akarj masnak megfelelni!

2014. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!