Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék fiúkkal, lányokkal...

Hol tudnék fiúkkal, lányokkal egyaránt ismerkedni Miskolcon?

Figyelt kérdés

Elég félénk lány vagyok, nehezen nyílok meg. Általában azokkal bírok a legtöbbet beszélni, akiket ismerek és szeretek, de rájöttem, hogy nagyon-nagyon örülök ennek a pár, igaz barátomnak, nekik mindent elmondok, ők is nekem, viszont az, hogy félévente össze tudunk hozni egy talit, édes-kevés magánélet. Nem arról akarok majd 80 évesen mesélni, hogy a Facebookon beszélgettem velük. Egyelőre kis mércével akarom kezdeni az ismerkedést, mert nemrég is voltam kirándulni, ahol egyedül éreztem magam, kiközösítve, nem igazán mertem megszólalni sem, csak amikor valakivel kettesben vagy hármasban voltam. Akkor felszabadultnak, vidámnak érzem magam. Netes ismerkedéssel próbálkoztam, de reménytelen. Az emberek nem az igazi arcukat mutatják.

20/l


2014. márc. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeptember lenne, akkor mondanám, hogy ismerkednék, mert előreláthatóan az őszi szemesztertől a miskolci egyetemen fogok tanulni, de mivel jelenleg nem nagyon lenne alkalmunk találkozni és a netes ismerkedésben sem bízol, ezért gondolom nem is érdekel a dolog.
2014. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok neten beszélgetni.

Találkozni volna jó hús-vér emberekkel és beszélgetni.

2014. márc. 28. 17:58
 3/4 A kérdező kommentje:

De most mondjuk van egy srác, akit személyesen is ismerek, igaz csak két-három mondatot váltottunk, és tetszik. Csak nem merek ráírni, mert ismeri osztálytársaimat, meg eltelt azóta már 5 nap és félek, hogy kinevetnének :/

Odajár a suliba.

2014. márc. 28. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb talán az lenne, ha ismerőseid mutatnának be új embereknek. Egyébként az egyetemen vannak sportolási lehetőségek pl. ping pong, utóbbi időben úgy tudom változott kicsit és nem annyira túl zsúfolt + több a lány a bemelegítés miatt. Kirándulás, hobbi, szakkör ide szerintem érdemes lenne egy ismerősöddel menni aki könnyen tud barátkozni és így te is könnyebben feloldódnál, csak ne görcsölj rá túlságosan
2014. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!