Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Április 1. Tréfák :D?

Április 1. Tréfák :D?

Figyelt kérdés
Mondjatok már jó ötleteket :D Nekem van egy csak nem tudom hogyan kell.....megállitani egy vízzel tele poharat fejjel lefelé? más ötletek?

2014. márc. 31. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyat találtunk ki érteémes osztálytársainkkal, hogy holnap 1 órán (jófej a tanár theát nem lesz belőle beírás), hogy elbújnak a szekrénybe, és óra elején, (miután jelentették őket hiányzónak) akkor előjönnek, és az egyik hangosan röhögve azt mondja, hogy 'Látod, mondtam, hogy nem jutunk át Narniába.' persze ez már egy kicsit lejárt téma...
2014. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj nekünk nem olyan a szekrényünk :D de max. bebujunk a katedra alá :)))
2014. márc. 31. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

örökzöld :D

Ha olyan táblák vannak a suliba a termeknél amiket kilehet cserélni, akkor csináljátok azt.Mi tavaly a tanári szertárt felcseréltük a fiú wc-vel ,a lány wc-t a tanárival (nálunk ezek egymás mellett vannak.)Új tanárnéni még nem ismerte a sulit, be akart menni a tanári szertárba, aztán mikor meglátta hogy fiúk nagyba pisálnak az álló wc-nél, nem kicsit lepődött meg..:D.Az egyik csaj meg beakart menni a wc-re mert hasmenése volt, és rárontott a tanárokra (halkan suttogta magában:jajj mindjárt besz*rok)

A röhögés garantált..:D


Vagy termet cseréltek egy másik osztállyal és a tanár meg járkál egész órán a suliban.Mondjuk ez nem annyira durva.Ragasztó a kilincsre,krétát odaragasztani, pukipárna.


A poharas amire te gondolsz az szerintem így lesz:

Megnyitod az ajtót résnyire, és a tetejére felrakod a vizespoharat(épp annyira legyen kinyitva az ajtó hogy a fal megtámassza a poharat)és amikor belép az áldozat szépen a fejére zuhan a víz :D

2014. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!