Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy illeszkedjek be az uj...

Hogy illeszkedjek be az uj iskolaba?

Figyelt kérdés
A csaladal ki koltozunk egy mas orszagba es uj suli meg midnen es felek hogy nem fogok ugy beilleszkedni ahogy en szeretnek,mit tegyek?

2014. ápr. 6. 11:07
 1/7 anonim válasza:
100%

Barátkozz, legyél nyitott..:)

Menni fog az.

Sok sikert!

2014. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

az én példámat ne kövesd, mert így nem ajánlott, de én így csináltam, mikor iskolába jártam.

óvodás koromtól jártam karatézni, de mindig sovány voltam, senki sem nézte ki belőlem, hogy 14 évesen ifjúsági országos bajnok voltam, meg eb és vb versenyekre jártam.

középiskolában 65 kilóval mentem elsőbe.tudtam hogy lesz biztos pár felsőbb évfolyamos, aki majd megakarja mutatni, hogy milyen kemény, elejét vettem ennek, első nap elmentem sétálni szünetben a folyosókon és kiszúrtam egy magát keménynek meg erősnek mutató negyedikest, meg is kérdezte, hogy mit nézőőőő?

mondtam neki és te mit nőézőőő?

nem is kellett több már jött két másikkal, és elkezdtek lökdösni, mondtam nekik ha nem hagyják abba, olyan verést kapnak, mint mikor a tavaszi jégeső elveri a határt jéggel.ekkor lökött rajtam az egyik egyet, majd nevetve mondta a többinek hogy ez a mit ugrász akar minket leverni??

az egész nem tartott tovább fél percnél, és a földön volt mind a 3.megfogtam a legerősebbet a földön feküdve, majd mondtam neki jó hangosan a nagy tömeg előtt, hogy kérjen bocsánatot.

és bocsánatot kért, a végén még adtam neki egy csicskító pofont.

másnap már csak erről beszélt mindenki, és képzeljétek odajött másnap a haverjaival és bemutatkozott, mondtam nekik így kellett volna kezdeni, és én is bemutatkoztam majd mondtam nekik, hogy többszörös országos karate bajnok vagyok, akkor lefőttek, mint a reggeli kávé.

hát én így csináltam tiszteletet magamnak, bár senki ne csinálja így, mert nem etikus.

de nekem jó volt.

2014. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Félsz? Féljél csak. :D A félelem csak azért olyan kellemetlen mert nem vagy képes elfogadni azt amitől félsz mert valami olyan eszmeiség él benned ami felül írja az elfogadásának lehetőségét, és ez az ellentmondás az eredendő érzés ami jó, és a gondolat között váltja ki a kellemetlen érzést. Szóval úgy illeszkedj be, hogy odamész a srácokhoz, és akkor érzed, hogy jááj de izgulok, és csak azért is bemutatkozol, és mosolyogsz. :D Széjjel fog szakadni a szíved, de király lesz ha már benne vagy. Aztán majd megtanulod élvezni. :]
2014. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
melyik országba mész?
2014. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ez országfüggő.Barátnőm Londonba ment és 2 hónap alatt beilleszkedett.Mesélj erdekes törtenetet arról a településről ahonnan jöttél vagy kérd meg,hogy mutassák meg a várost.Csak az belekezdeni nehéz.Szerencséd van,ha pl.Londonba mész,mert ott nagy esélyed van,hogy magyarokat is találsz,ami nem kis előny :)
2014. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,meg nyugtattak :D , amugy Ausztriaba.
2014. ápr. 6. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy Lysandra a neved. Valakinek itt gyakorin bejött :DD
2014. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!