Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért függnek a Facebooktól?

Miért függnek a Facebooktól?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm akik meg vannak bolondulva, idegese stb ha nem tudnak facebookozni. El hívom őket edzeni facebook. Buszon ülünk facebook. Órán facebook.. nekem is van, de csak azért hogy a távoli barátokkal tudjak beszélni..(ha ez nem így lenne már letöröltem volna..)

ez nekem annyira furi.. ha nincs telefonjuk akkor már alig élnek..és ki vannak akadva és úristen. o.O

15l



2014. ápr. 6. 11:21
 1/7 anonim válasza:

emlékszel arra a jelentre mikor Neo beleül székbe és az agyába hátul belemegy a csatlakozó? Megjelenik a Mátrix.

Üdv a valóságban...ők menekülnek a Mátrixba. Nélküle félnek.

2014. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp ezt kérdeztem pár kérdéssel arrébb, hogy mi a búbánatnak oly jó az, hogy állandóan a fejüket lehajtják. Szinte mindenhol. Gyk.: bámulnak egy világítós kockát, mobilt.


Az ok, hogy menekülnek a valóságtól, de ahova érkeznek az maga a dögunalom... Mi ebben az olyan leírhatatlanul "jó"?!

2014. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem csak engem zavar..:")
2014. ápr. 6. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Khm, akkor ha nem vagyok indiszkrét, lehet küldeni nekem a zöld kezecskéket! :P
2014. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bruce_Wayne ***** válasza:

nagyon egyszerű a történet.

Minden ember barátokra,kapcsolatokra vágyik,ismerkedne,párt keresne,de végeredményben a fő cél hogy figyelemre vágyik.A felsoroltakat a facebook szépen mind meg is adja, agyatlan megosztásokkal,mindenféle érzelemmentes lájkokkal,körüzenetekkel,chateléssel,és ekkor a felhasználó máris úgy érzi hogy ő nagyon is fontos lett a társadalomnak, mindenki rá figyel,no és rengeteg "barátja" van...

Modernkori betegség, én sajnos már elfogadtam hogy aki benne van talán soha nem gyógyul ki,de azért bízom benne hogy ha nem is jönnek rá mekkora átverés az egész, legalább egyszer a jövőben megunják majd.

Én személy szerint már közel 2 éve nem vagyok tagja egyik ilyen közösségi oldalnak sem, és erre büszke is vagyok,ellenben nem itélem el azokat akik használják függetlenül attól milyen intenzitással teszik azt, alapvetően mindenkinek egyéni joga hogy szabadidejében mit csinál,és hogyan tölti a mindennapjait.

2014. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy ilyen szociális rágógumi.
2014. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Letöröltem magam..:'D
2014. ápr. 12. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!