Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki segítsen már végre! :D...

Valaki segítsen már végre! :D Milyen koli a Deák Ferenc szakközépiskolai kolesz (bp)?

Figyelt kérdés

Sehol semmi kép,sehol semmi vélemény. Valaki,aki lakott ott,vagy ismerőse "élt" ott,légyszi irjon már pár sort arról,hogy milyen ott az élet,a közösség,a tanárok meg a szoba ellátottsága. Szigor,stb.. Előre is köszi:)

19/L


2014. ápr. 6. 13:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Nos mivel senki nem válaszolt igy ide írom azt amit privátban mondtak nekem a koliró,hátha valaki más is szeretne egy kicsit többet tudni róla:) Az elmondottak alapján a koli koedukált,de idétlen szabályok itt is vannak,mint pl az,hogy 22:30ra vissza kell érni a koliba a 18felettieknek is,9után takarodó van,ami azt jelenti,hogy onnantól kezdve nincs átjárás másik szobába.Szoba berendezése: 4ágy,szekrények amik kicsik,mosdó,polcok,asztal.Elvileg mindig nagyon jó a hangulat,jó arcok vannak,de mint mindenhol parasztok is. Több infót nem kaptam róla,de ha véletlen valaki ebbe a koliba jönne az írjon privátot,mert én tuti ebbe a koliba megyek és tudok majd konkrét válaszokat adni:))
2014. ápr. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!