Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olvastam egy cikket. Herczeg...

Olvastam egy cikket. Herczeg Zoltán divattervező úgy döntött, hogy Amerikába költözik Gyorsan találtam még valakit, Zsolát az énekest, aki szintén Los Angelesbe bútorozott?

Figyelt kérdés

Na már most Én Úgy tudom, hogy az USA-ban való életnek bizony kemény feltételei vannak Ott kezdődik, hogy vízum?

Ez a kérdés nagyon foglalkoztat Ezek a Híres szupercelebek. Ezek vajon mit csinálnak külföldön, ami miatt úgy várják őket ott.

Többen megpróbálkoztak a külföldi élettel, mégsem jött be. PL A Pizzafutár Hujber Feri, vagy a Szomorú Szamuráj Kozso, akit szintén nem vártak tárt karokkal és lemez szerződés hegyekkel. Kedvencem az X-faktoros Malek Miklós, aki azt nyilatkozta, hogy egyik nap összepakolt és kiköltözött az USA-ba, aztán másnap már Jenifer Lopez énekelt a stúdiójában. A hírek miért nem szólnak arról, hogy a köztes idő mivel is telt?

Zsola, Herczeg, stb... Mit csinál ott? Miből vegetálgat?


Nem gondolom, hogy a Vad Orchideákra vagy egy designer szegecses tangára harapna a nép. Ergo valamiből élniük kell hírességeinknek is?

Nem hinném, hogy itthon szedték úgy meg magukat, hogy külföldön ne kelljen dolgozni.


Szóval a kérdés, hogy hírességeink hogyan tartózkodnak külföldön? Miből élnek? És mit csinálnak a fene nagy jólét közben?



2014. ápr. 15. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Herczeget Michael Madsen vette maga mellé. Itthon nem ment olyan jól neki, elmondása szerint legalább is, adókat nem tudta fizetni, no meg a magyar jellemi közállapotok, munkamorál is talán. Én is léptem volna az ő helyében. Emellett külföldi pálya nagyon sokat ad, rálátást, gondolkodási- és látókörszélesítést. Nem gondolom, hogy ő ne tudna élni ezzel a lehetőséggel, ne tudná önnön gyarapodására fordítani a kinti ingereket. Ez engem is frusztrál, hogy a kivitelezésről nem szól semmi, csak a csillogásról. Azért ennyi, mert mélységeiben nem kíváncsi a nép, csak a tündérmese kell nekik.
2014. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na hát éppen ezaz. Úgy tudom, hogy Herczeg Michael Madsen-nel a saját budapesti boltjában futott össze. Az írások szerint valami egyedi kellett neki és éppen betévedt. Attól, hogy felkarolja még a külföldön tartózkodása nem megoldott. Mai törvények szerint Vízum nélkül 90 napig tartózkodhat és aztán Köszönjük Emese.

Az nyilvános, hogy Februárban bejegyzett egy céget LA-ben, a saját nevén, de ez még mindig kevés.

Ha Budapesten még adózási problémái voltak (Amúgy kinek nincs?) Az is csak azt bizonyítja, hogy nem olcsó a Los Angeles-i $1500 körüli lakbér, amit most tegyünk félre, mert lehet ismerősnél lakik de valamiből élnie kell...

Gondolom 41 évesen nem kulimunkázik és szállodát takarít. Bár sose lehet tudni.


A Másik nagy haver Zsola, akinek a tartózkodása szintén kérdés? Folyamatosan megszakítja kint létét és úgy tűnik hazajárogat. Ilyenkor csinál 1-2 koncertet vagy haknit 1000-1500 FT-os belépővel. De ez még mindig kevés az amerikai élethez.


Szóval jó lenne tudni, hogy valójában mi van a színfalak mögött?

2014. ápr. 15. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak ESTA van. Vannak mindenfele vizumok. Van olyan is ami par honapos/1 eves tartozkodast nyujt, ilyen-olyan munkahoz.


Egy atlagember ezekhez nem tud hozzajutni, de egy szinesz, zenesz, aki valamennyire elismert a sajat hazajaban, az igen. Most mindegy, hogy te szemely szerint ertekeled a szineszi/zeneszi kepesseget vagy sem, az a bevandorlasi hivatalt nem erdekli. Oket az erdekli, hogy az illeto tenyleg ne egy Senki Sandor legyen, hanem egy bejegyzett muvesz.

Pl. egy idoben a Kamaras Ivannak a feszbuk oldalan az volt kiirva, hogy Santa Monican lakik. Akkoriban itt volt vmi filmes temaban, majd lejart a vizum es hazament.


Sokkal konnyebb az o helyzetuk, mert pl. az Andy Vajna, aki ugye ismert filmes korokben (itt is es Mo-n is), szponzoralja az ilyen szinesz-celebeknek a par honapos/1 eves itt tartozkodasat, es a kutya nem fogja ellenorizni, hogy tenyleg filmes dolgokban akciozik az illeto, vagy takarit vagy akarmi. Kap egy vizumot, az jogositja, hogy jojjon es maradjon. Hogy mibol elnek? Azt csak toluk lehetne megtudni...

2014. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!