Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te hol és hogyan ismerkedtél...

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? Írd be ide a többiek okulására.

Figyelt kérdés
Több olyan kérdés is volt mostanában, hogy hol lehet ismerkedni. Akinek van párja, az írja be, hogyan ismerkedett meg vele, illetve az előzőekkel, ha több is volt. Ha mindenki beírja a saját sztoriját, akkor a páratlanok képet kaphatnak arról, hogy milyen sokféleképpen lehet rátalálni a másik felünkre.

2014. ápr. 16. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
neten. alkalmi kalandnak indult. :)
2014. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet ám kicsit bővebben is. :) A neten a sokféle hely közül hol? Hátha valaki éppen ott próbálkozna.
2014. ápr. 16. 21:52
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Én a világűrben. Épp ET tartott szülinapi zsúrt a bolygóján és a párommal együtt meghívottak voltunk. Bár eleinte gondod okozott a távolság, mert én ugye a Földön éltem, ő meg valahol egy másik tejútrendszerben, de végül is áthidaltuk ezt, és ő átköltözött hozzám ide :)

Gyermekeinknek így sok rokona lesz a távoli galaxisból is, és Csubival is gyakran skypolunk :)

2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Egy demoscene partyn ismerkedtünk meg. Pontosan már nem tudom, hogyan, partyn könnyen megy az ilyesmi, csak a kinézete (hidrogénszőke haj, fekete rúzs és körömlakk, akkoriban még nem ment tovább az ilyesmivel, amúgy biológiailag fiú lenne) és pár megjegyzése (főleg a vallomása, miszerint engem már nem lőne le) emlékezetes. Amúgy nagyon aranyos, kedves lény, még engem is elvisel, pedig az nem lehet egyszerű.

Utána leveleztünk, majd egyre gyakrabban találkoztunk... Ma már együtt lakunk a közös házunkban, így tizenpár év után...

2014. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy lányok is járnak demoscene party-ra. Rosszul gondolom, vagy te amolyan kivétel voltál az akkori lányok között? :)
2014. ápr. 16. 22:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Az előző barátomat egy kocsmában ismertem meg,két külön társasággal voltunk,igazán jóban úgy lettünk hogy akkori barátnőjével szétmentek és én vigasztaltam.:) A mostanit közös baráti körből ismertem meg.
2014. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A baráti körös pártalálásnál nem probléma az, hogy ha esetleg szakítotok, akkor utána mindig találkozol az exeddel? Vagy ilyenkor az egyik fél elhagyja a baráti kört?
2014. ápr. 16. 22:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Tavaly a lelki társa lettem...ma meg már úgy van velem,hogy szakítani akar...18/szomorú srác
2014. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Együttérzünk veled, de hogyan történt a találkozás?
2014. ápr. 16. 22:16
 10/20 anonim ***** válasza:

hamburg, szadomazo buli.

én voltam a szolga, ő meg a domina.

túléltem, és másnap hajlandó volt velem talizni.

este el is láttam a baját.

nos így indult.

2014. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!