Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a lottónyert...

Mi a véleményetek a lottónyertesekről? Egyáltalán léteznek ilyen emberek, vagy csak átverés a milliárdos nyeremény?

Figyelt kérdés

Bármelyik lottó nyertesére gondoltam itt.Külföldön bemutatják, kis hazánkban csak azt a szerencsétlen hajléktalant mutatták, aki a 6os lottón nyert 600 milliót, majd ennek köszönhetően mindenki tudta ki az, párnapra rá ki is rámolták a házát.

Sok helyen olvastam a témában, írják hogy nem lehet csalni, de mégis az a legkézenfekvőbb gondolat, hogy bizony csalás!

A számhúzás az valódi,vagyis azokat a számokat húzzák, amiket megraknak, de stróman rakja meg a számokat X településen, majd az illetékesek a húzás után osztozkodnak.



2014. ápr. 19. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

"A számhúzás az valódi,vagyis azokat a számokat húzzák, amiket megraknak, de stróman rakja meg a számokat X településen, majd az illetékesek a húzás után osztozkodnak."


- És szerinted hány stróman van elszórva az orsázgban, hogy biztosan nyerjen néha a Szerencsejáték Zrt.? Illetve hogyan csinálják, hogy szabályos a húzás, mégsem nyerhet az egyszerű halandó?

2014. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezen én is csak gondolkodtam.

de nem biztosra írtam.

a ti véleményetekre is kiváncsi voltam az ügyben.

2014. ápr. 19. 15:46
 3/5 A kérdező kommentje:
majd később le írom az elméletem, de ez csak elmélet, hiszen a szóvivőjük szerint "minden rendben a húzások körül" .
2014. ápr. 19. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Az én véleményem, hogy nem átverés. Ha az volna, akkor abban gyakorlatilag az összes lottozó-tulajdonosnak részt kellene vennie.

Egyébként ha nyernék, fogalmam sincs, egyáltlaán hogyan venném át a nyereményt, de az kizárt, hogy tévében szerepelnék.

2014. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 6-os lottón nyert, hanem a skandináv lottón. És a régi házukat rabolták ki, de nem találtak ott semmit, mert már rég elköltöztek.:) A tv-ben pedig kb. fél év múlva mutatták be, hogy jéé egy hajléktalan(aki nem is volt akkor hajléktalan, és jogosítványa is volt előtte:) nyert a lottón...


Egyébként szerintem is szinte lehetetlen megnyerni bármilyen lottót, és talán tényleg van benne valami sumákolás.

2014. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!