Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok mondani olyan helyzetek...

Tudtok mondani olyan helyzeteket, amikor tanui voltatok annak, hogy férfi csúnyán használt ki nőt?

Figyelt kérdés

Kezdve az ingyen éléstől, egészen a karrierben való fennébb jutásig, bármit lehet sorolni.

Megkérem azokat a kedves olvasókat, akik a Kérdező jellemzésére vagy pedig a nők ócsárolására készülnek, ne válaszoljanak. Köszönöm szépen előre is.



2014. ápr. 24. 18:28
 1/7 Sowilo ***** válasza:

Egy gimis osztálytársam apja jutott eszembe. Összeházasodott az asszonyával, mert annak az apja hót gazdag volt, volt valami cége. Berakta az após a céghez valami vezető pozícióba, viszont még a legegyszerűbb feladatokat sem tudta ellátni, ezért rövidesen kirúgták. Ezután egy ruhaboltot nyitott, ami tulajdonképpen veszteséges volt, mindig az após húzta ki őket a szarból... aztán egyszer csak megunta, és többé nem húzta ki őket a szarból. Azóta csóróságban élnek, volt osztálytársamból pedig egy züllött f.asz lett.


Ilyen a karma. :D

2014. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondom, hogy olyan esetet tudok, hogy nő csinált ilyet, kettőt is, akkor ez most ócsárolásnak számít?
2014. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos sok ilyen eset van, de én személyesen csak az ellenkezőjére láttam példát.
2014. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, 35 éves férfi, a barátnője 21 éves. A lány szerelmes, isteníti a pasit, anyagilag is támogatja nagyon sokkal (mondjuk az a lány családjának a pénze, mert ő még suliba jár). A pasi meg közben megcsalja, de vele van a pénz miatt. És nem is akar magának a célokat kitűzni, neki ez a természetes, hogy egy fiatal lány tartja el...

Oké, hogy a lány még a fellegekben jár, és szereti, de ennyire naív nem lehet. Mindegy, majd az élet megtanítja.

2014. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban előfordult, hogy nem lett volna hol laknom, ezért egy fiatal özvegynél húztam meg magam. Vagy inkább őt...
2014. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apukám úgy költözött össze anyukámmal, hogy a ház az anyukámé volt, miután befészkelte magát, semmit, de tényleg SEMMIT nem volt hajlandó csinálni, Szó szerint csak ült egy fotelben, vagy átment a szomszéd faluba az anyjához. Anyukám mindeközben vezette a háztartást, művelte a kertet, orvoshoz hordott engem, mert beteg kisgyerek voltam, és intézte az intéznivalókat a városban, bevásárolt. Mindezt a békesség kedvéért, de most, hogy már nem bír ő sem úgy, ahogy kellene, meg kell küzdeni apuval, hogy ugyan legalább maga után tegyen rendet. Még a szerszámait is kint hagyja maga után, olyan szinten rendetlen, a lustaságáról pedig inkább ne is beszéljünk.
2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem voltam tanúja csak hallottam. Egy gazdag férfi lányát elvette egy férfi aztán együtt kizsákmányolták a gazdag férfit aztán a hapsi elvált és lelépett a vagyonnal.
2018. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!