Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet olyat hogy igazából...

Lehet olyat hogy igazából menekülni kocsival a rendőrök elől, úgy értem (beavatott rendőrök) hogy van/létezik olyan lehetőség Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem ilyet, mert szeretek gengszterkedni, főleg vezetni úgy mint az akciófilmekbe!

2014. ápr. 30. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te a magyarórák elől is menekültél. Így kerékbe törni a nyelvet, nem kis teljesítmény. Te érted a saját kérdésedet?

Remélem nincs, s nem is kapsz soha jogsit.

2014. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te már azzal bűncselekményt követsz el, ha megpróbálsz írni! Emberiesség elleni bűncselekményt...
2014. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát már hogyne lehetne. Próbáld ki. Egyik alkalommal, amikor igazoltatni szeretnének lassíts, fogalmazz úgy mint a kérdésbe. Ebből rájönnek, hogy közveszélyes vagy, főleg miután nem állsz meg az utasítás ellenére.


Ne aggódj rögtön üldözőbe vesznek, aztán hajrá. Pár utcát "gengszterkedhetsz" majd irány a börtön. Ott aztán lesz akció.

2014. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jogsim az van egy pár éve
2014. ápr. 30. 16:28
 5/10 A kérdező kommentje:

De ti nem tudjátok hogy mire gondoltam?! Csak ilyen tesztekre gondoltam kipróbálásként nem azt hogy bűncselekményeket csinálni! Pl: Lezárnának a hatóságok egy napra mondjuk 10 utcát és lehetne fizetni hogy teszteljenek!

Ez lenne az elképzelésem!

2014. ápr. 30. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nem túl életszerű elképzelés. Bohóckodni nem fog a rendőrség, és egy egész várost se fognak lezárni azért, hogy Te szórakozhass.
2014. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért ha pár százezerért lehetne?! Plusz állnák a kocsinak is az esetleges kárát!
2014. ápr. 30. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:
A Hungaroringen (s talán a Rábaringen) is időnként lehet menni pár kört. Másik lehetőség, hogy elmégy Ámerikába (lécci, lécci, lécci!), s ott kaszkadőrnek állsz.
2014. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy te épelméjű vagy?
2014. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még jogsija is van.. ilyen embernek..
2014. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!