Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék menni fesztiválra,...

Szeretnék menni fesztiválra, de nincs kivel. Menjek egyedül?

Figyelt kérdés
Ill szeretnék fesztiválos arcokat megismerni, akikkel mehetek fesztiválozni. Mit csináljak? Nő vagyok, tehát egyedül elmenni még nem is veszélytelen...:/
2014. máj. 2. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, például én is. Igaz még nem tudom melyikre fogok menni.
2014. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És egyedül mész?
2014. máj. 2. 18:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Lesz több olyan koncert amire mennék, de az ismerőseim nem akarnak. Így ha elszánom magam, akkor vagy egyedül vagy keresnem kell valakit.
2014. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 LeftBehind ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, hogy én Rockmaratonra és FEZEN-re is egyedül fogok menni. Szar ügy, de nem fogok másokra várni.
2014. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szándékosan egyedül voltam tavaly egy elég nagy négy napos zenei fesztiválon. Én nagyon élveztem. Lehet ismerkedni, nem kell máshoz alkalmazkodni, ha más koncert érdekli stb. Sztem jobb is volt egyedül, csak vigyázz magadra. :)
2014. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
21 vagyok. De én nem merek egyedül menni:D Félek emberekkel ismerkedni...de azért köszi a válaszokat. Remélem eljutok egyszer odáig,hogy meg merjem csinálni.
2014. máj. 3. 00:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék idén menni fesztiválra, de mivel több napos, így semmiképp nem vágnék bele egyedül, ráadásul nincs is valami közel, tehát már az utazás, és maga a cipekedés sem volna egyszerű. Talán jövőre..... :(
2014. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként te melyikre szeretnél elmenni kérdező?
2014. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Volt sziget és sound :D
2014. máj. 3. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!