Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kik azok, akiknek sokan írnak...

Kik azok, akiknek sokan írnak facebookon, sokat keresik őket és hogy lehetnék népszerűbb én is?

Figyelt kérdés
Beszélgetek arcokkal különböző helyekről, de szinte sosem keres egyik sem. Megjátszani nincs kedvem magam azért hogy hátha megkedvelnek azzal, hogy hízelgek és bókolok lesve a reakciót az arcukon, erőltetem a mosolygást, ingyen sört osztok és könyörgök hogy légyszi írj gyakrabban, keress néha, hívj el ha van valami, stb. Szerintetek mit kéne és mitől népszerű az, aki népszerűbb?
2014. máj. 2. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

A népszerű az az ember, akinek van a saját berkein belül legalább 5-10 tuti biztos ismerőse, akikkel minden clubban megtudsz jelenni, csomót lógtok, mert nem dolgoztok, vagy ha suliba jártok lesz*rjátok, én a saját ismerőseim, barátain keresztül kötöttem további kapcsolatokat.

Bennünket a fű hozott össze, mindig volt nálunk, a csajozás is könnyebben ment.

21F

2014. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irigylem őket, nekem nincsen a saját berkeimen belül ilyen csapat. Errefelé pont ebből a kb 20-25 év körüli korosztályból senki nincs, akivel miután végeztem a melóval együtt lehetne lógni. Évek óta szinte mindenhova egyedül szoktam menni, és ha bemegyek a városba, kocsmába, discoba, kondiba, onnan se szoktak rám ragadni az emberek finoman szólva.
2014. máj. 3. 00:21
 3/3 A kérdező kommentje:
"Saját ismerősökön, barátokon keresztül" te hogyan kötöttél további kapcsolatokat?
2014. máj. 3. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!