Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Agresszív emberekkel mi a...

Agresszív emberekkel mi a teendő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem osztálytársam, a fél sulit leverné egy kézzel, idegbeteg agresszív személy az illető. Rajtam kívül mást nem zaklat. Próbáltam vele beszélni, azt mondta, hogy "Nekem ehhez jogom van" és hogy nekem nincs jogom, hogy megállítsam őt a fizikai erőszakban. Tanács?

2014. máj. 14. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én addig terrorizálnám lelkileg míg nem könyörög négy kéz láb. Majd jobban megaláznám.
2014. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
lelkileg tudol rá hatni használd az agyad !
2014. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Ne hagyd, hogy a fejedre szarjanak. Van neked szád is...
2014. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dobálj neki biztos távból csokit.

Amúgy meg ofő, ez nem normális.

2014. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Röhögd ki, és fenyegesd meg.
2014. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyi a baj, hogy nem lehet lelkére hatni. Ha a tanár felidegesíti, akkor is nehezen fogja vissza magát. Hazugságban él. Anyja azt mondja neki, hogy az apja csákánnyal akarta megverni még a születése előtt. Közbe pedig éjszaka azzal fenyegette az anyja az apját, hogy levetkőzik pucérra, hogy fázzon meg a gyerek. És erre mondta az apa rokona, hogy legszívesebben beleverne egy csákányt. Az anyja megutáltatta az apjával. De nem hiszi el.
2014. máj. 21. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne? Meg kell találni a módját. Figyeld meg, és ha meghaladja az iq a 70 et akkor megtudod gyalázni.
2014. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!