Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Mit szólnátok hozzá, ha egy 20 év körüli lány mezítláb mászkálna az utcán, úgy menne boltba, társaságba stb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Az égvilágon semmit. Mindenki úgy megy és oda, ahogy és ahová akar.


Bár megnézném azt a lányt aki ezt bevállalná, mert fél nap után min kétszer el kell mennie pedikűröshöz, hogy azt a rengeteg csuvát levakarja, amit az utcán össze lehet szedni. No meg a dokihoz is lehet járni, hiszen az üzletek légkondisak, így hideg a kő.


A cipő nem pusztán esztétikai szempontból előnyös.

2014. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Én legutóbb láttam egy angolul karattyoló párt, ugyanabba a házba lakunk. Esett az eső, én kabátban voltam, ők meg pólóban, és mezítláb... :D


Én is mentem már mezítláb végig Pesten, mert szétment a papucsom, hát elég hülyén néztek rám az emberek, bár igazából nem zavart.


Annyi hogy több esélyed van belelépni valamibe, akár egy darab kutyagumiba is kellemetlenebb mezítláb.


Meg persze függ attól is mekkora város, vagy kisebb közösségben nem gáz, esetleg átmenni haverhoz én is átmegyek mezítláb, de valójában gondolj arra, hogy a cipőt sem ok nélkül veszed le, senki nem szereti ha behordod a retket a lakásába :D

2014. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Lehet aztán a láb elé figyelni... főleg városban :) törött sörösüveg, kutyaxar..meg ami még a járdákon van :D
2014. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Semmit,mindenki úgy jár ahogy akar,kedve tartja.Senkinek semmi köze hozzá.
2014. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nyáron úgy esett az eső, hogy lesodorta a papucsot a lábamról, csak kézben tudtam hazavinni, és 2 km-t gyalogoltam így a belvárosban. Hát... k.va kemény volt a aszfalt!

50 méterig még érdekes, mert szokatlan így járni és kellemesen meleg a talpnak, de tovább nem leányálom!

2014. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én 20 év körüli fiú vagyok és nyáron én is mezítláb megyek mindenhova és mindenki szarik rá. Szóval nekem lenne a legkevesebb jogom elítélni akárkit is ezért... :D
2014. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy ki mit húz, vagy mit nem a lábára. De baromi retkes lenne a lába, az meg nem túl nőies és azért veszélyeket is rejt magában, bármilyen üvegszilánkba, stb. beleléphet.
2014. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha nem hozzám akar bejönni mocskos lábbal, felőlem tegye, nem zavar. :)
2014. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A Váci utcán dolgozom.

Ott ez mindennapos.

És tökmindegy, hogy esik vagy fúj a szél,

mindegy, hogy 10 fok van vagy 40.

Hányás és törött üvegek mindenhol. . . . .

-csak támogatni tudom ezeket a "játékosokat". :-D

2014. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A Váci utcában lakok, úgy van ahogy az előző mondja. Éjszaka a bulizók összehányják, szemetelik az utcát, szétverik, elejtik az üvegeket, reggel meg az okos turisták cipő nélkül végigmásznak az egészen. Jókat röhögök rajtuk.

Biztos nagy élmény pezsgő és hányás szagú, retkes lábbal várostnézni.

2014. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!