Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » -TUMBLR! - Tudnátok mondani...

-TUMBLR! - Tudnátok mondani ilyen fajta blogokat? jennie-xx. Tumblr.com

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem a tumblr-t, és már meg is találtam a kedvencem, ami pedig a fent említett blog lenne. Viszont én rajta kívül még több ilyen blogot szeretnék követni, ilyen stílusút. Ebben szeretném segítségeteket kérni.

2014. máj. 25. 12:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A kérdésbe hülyén írta ki a blog nevét. Ez lenne az:

jennie-xx.tumblr.com

2014. máj. 25. 12:06
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Annyira tipikus, annyira nem egyedi, akkora klisé... csodálom, hogy nem találsz ehhez hasonlót, amikor a blogok fele ilyen.
2014. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem.. azt kértem, hogy a blogot jellemezd? NEM!

Igazából még a mondanivalód sem értem. Azt taglalod, hogy a blogok fele ilyen, aztán jössz azzal, hogy nem csodálod, hogy nem találok ilyes fajta blogot. Az irigységed tényleg megtisztelő a tumblis felé, hisz én is irigykedem..de kevésbé primitív módon is előadhattad volna magad (olyan valakinek akit ez érdekel). Én személy szerint nem látok minden második tumblisnál ilyen képeket. A magyarok felénél depressziós, önsajnáltatós posztokat látok amik már engem nagyon zavarnak. Bocs, hogy rá találtam egy egyedi blogra(!), ahogy a kérdésben is feltettem egyedisége miatt nem találok még egy olyat mint az övé.

Privátba szívesen fogadom a te blogodat is.

Puszillak!

2014. máj. 25. 17:38
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Olvass, érts aztán kekeckedj.

Ha a magyaroké nem is, de egy tucat külföldié roskadozik ilyen "egyediségnek" titulált maszlagtól. Megsúgom, nem az. A különlegesség nem itt kezdődik. Az egyediség és Ez, ég és föld.

Az én blogomtól pedig megfájdulna a fejed. Észt, logikát és politikai ismereteket igényel. Nem éred fel, így nem pazarlom azzal az időt, hogy belinkelem neked.

2014. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt azért még megjegyezném, hogy a tumblr azért van, hogy kifejezzük magunkat a képek alapján!

Ő is ezt teszi, te is ezt teszed, én is ezt teszem! Megtudnád állni, hogy nem szólsz le egy alsóbbrendű blogot? Hisz nekünk nem adatott meg az a szingularitás amitől mi jobbak lennénk.

Olvass, érts aztán kekeckedj.

2014. máj. 25. 20:31
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem a Tumblr azért van, hogy legyen mire időt pazarolni azoknak, akiknek van elég.

Ráadásul én nem képecskéket posztolok, hanem szövegeket. Amit olvasni kell. Amiknek mélysége van.

2014. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Örülök neki!
2014. máj. 25. 20:37
 8/18 anonim válasza:
A legegyszerűbb szerintem az, ha az említett blog tulajdonosától kérsz segítséget, mivel ezek szerint egyezik az ízlésetek. Kérdezd meg tőle, ő milyen tumblr blogokat kedvel, kiket követ, ha van esetleg blogrollja, azt kérd el. :)
2014. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hazudni nem szép dolog, kérdező.
2014. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

15:21

Köszönöm válaszod:) A 'problémám' már megoldódott. Már beszéltem vele.

2014. jún. 3. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!