Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet Budapesten ismerkedni?

Hol lehet Budapesten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mostanában kevés új embert ismerek meg, pedig szívesen járnék több felé, de sokszor van hogy nincs kivel, nem jó a barátoknak az időpont, stb. Szóval ismerkednék, akár egyedül is. Valami kulturáltabb szórakozóhelyre ciki egyedül menni? Vagy nem tudtok esetleg egy városnéző csoportot, akik mennek rendszeresen ide-oda? Egyéb helyek? 20/L

2014. máj. 25. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egész város egy diszko.
2014. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen? És a normális emberek melyik teremben táncolnak?
2014. máj. 25. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Hol vannak a normálisak?
2014. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék erre.
2014. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ezzel én is sokszor így vagyok. Sokszor nincs is nagyon időm menni valahová, ha van akkor meg más nem ér rá. Főleg, mert elég szűkös a baráti köröm. Ha gondolod írj rám, dumálhatunk. 19/F
2014. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Budán és Pesten
2014. máj. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez a kérdés engem is foglalkoztat, most költöztem fel Budapestre, nem tudom hol lehetne ismerkedni munkahelyen kívül, az elég szűk kör sajnos :/ egyik pesti ismerősöm mindig összeismerkedik valakikkel szórakozóhelyen, de azok az ismeretségek csak arra az éjszakára szólnak,beszélgetnek,együtt buliznak,de ennyi. én eddig csak pasikkal ismerkedtem szórakozóhelyen,és nem haverkodni akartak. :D valamilyen sporton gondolkozom jelenleg,ahol esetleg új embereket is meglehetne ismerni.
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél magadhoz egy kis alkoholt és indulj el a Deákra!
2015. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!