Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan veletek is,...

Volt már olyan veletek is, hogy valaki megutált, lerázott, és nem értettétek az okát?

Figyelt kérdés

És meg se akarta mondani miért.

Mert velem sokszor ez történik


2014. máj. 28. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem irigységből.
2014. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg olyan is hogy csak elkerult meg lerazott mindig. Nem tunt ugy mintha utalna csak "sosem ert ra" meg "mindig epp mast csinalt". Csak sejtem miert, de nem mernem meg megkerdezni.
2014. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
volt persze, valószínűleg megérezte, hogy bejön nekem mint nő, pedig nem nyomultam
2014. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátom...többször is le akart velem feküdni, erre nyílt célzásokat is tett, de nem mentem bele...aztán egyszer csak nem válaszolt az üziejimre, nem találkozott velem és azóta is sok cuccomat nem hajlandó visszaadni.
2014. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iegn... úgy tűnt, hogy egy sráccal alakulgat valami köztünk, de már 1 hónapja nem is keres, mindig én írok neki, és nagyon ritkán válaszol. Előtte pedig mindig ő írt, másodpercenként váltottunk üzeneteket, most meg örülhetek ha hetente válaszol. Fogalmam sincs mi történt...
2014. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bukor Peti ***** válasza:
igen velem is volt ilyen. tuti, hogy irigységből volt.
2014. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!