Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tánciskolába illik rövidnadrág...

Tánciskolába illik rövidnadrágban menni, ha meleg van?

Figyelt kérdés

Nemsokára jön a hőség, és olyankor kényelmesebb a rövidnadrág, de nem tudom, szokás-e tánciskolába rövidnadrágban menni, és a szőrös lábamat mutogatni. :)


Ez táncfüggő, és a bulisabb táncoknál elmegy, vagy érdemes maradni a hosszúnadrágnál inkább?



2014. jún. 6. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem illik.
2014. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem illik, nálunk a tánciskolában akinek ez nem volt egyértelmű, annak külön felhívták a figyelmét, hogy nem az a lányok álma, hogy a szőrös férfilábakhoz hozzáizzadjanak próba közben :D
2014. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nem összesimulós tánc, vagyis a lábszárak nem érintkeznek, de mivel eleve idegenek vannak a szokásosnál intimebb szituációban, ezért én is úgy gondolom, hogy a hosszúnadrág szerencsésebb választás.
2014. jún. 7. 20:40
 4/8 babóca14 válasza:

amikor először olvstam azt hittem lány vagy...:) mert akkor inkább szoknya.

egyébként nem csak nem illik, de a lányok sem kedvelik:)

vegyél fel inkább valami lenvászon vagy ilyesmi anyagból készült nadrágot, ami légáteresztő. nem fogsz belesülni, de nem is "mutogatod a szőrös lábad":)

2014. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a nagy hőségben tánciskolában. Én hosszúban voltam, a fiúk többsége viszont rövidnadrágban, és senki sem szólt nekik érte, a lányok sem zavartatták különösen magukat. Szóval inkább én lógtam ki a sorból a hosszúnadrággal.
2014. jún. 11. 06:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami hip-hop tánciskola lesz, nem? Ott tényleg lazaság van, azt hittem társastáncokról van szó.
2014. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"senki sem szólt nekik érte" Na igen,nem szólt, de igaza van babócának, sokkal jobban szeretik a lányok a hosszúnadrágot a legényeken. Előnyösebb a fiúknak, és komolyabban vesznek.
2014. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Salsa tánciskola. Társastánc, mert párban kell táncolni, de nem összesimulós, tehát a lábak nem érintkeznek.


De egyetértek, hogy a hosszúnadrág igényesebb öltözet tánciskolába, úgyhogy maradok ennél.

2014. jún. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!