Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fiúk hogyan szoktak haverkod...

A fiúk hogyan szoktak haverkodni egymással?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktak megismerni idegen fiúkat is?
2014. jún. 7. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy társaságba kerülünk valahogy, leggyakrabban egyikünk hozza magával valami rendezvényre vagy ilyesmi és mint két normális ember elbeszélgetünk, megismerjük a másikat valamennyire. Új társaságban pedig mindenki érdeke, hogy megismerje a többieket, szóval ott sem kell senkit noszogatni a beszélgetésre. Legalábbis nálam így szokott menni.
2014. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen az arra érdemes emberekhez, odaszóltam, pl más gyártórészlegről átjött hozzánk én meg mondtam neki mit hova vigyen tovább, közben beszélgettünk
2014. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyrészt olyan barátaim vannak, akiket iskolában ismertem meg, ugye azt nem kell magyarázni. Van rengeteg olyan haver akit a barátok részéről, vagy pl uncsim jó barátja és ez által nekem is az lett.
2014. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Más férfiakkal sokkal egyszerűbb beszédbe elegyedni, mint csajokkal.


Alapból a nők úgy állnak hozzá hogy "na ez is dugni akarna", másik meg hogy nem is vagyok egy Brad Pitt, szóval inkább le is ráznak. Ez egy másik férfinál nincs. Ott csak dumáltok, valami közös téma tuti akad. Akár vonaton, akár buszon, az utcán már neccesebb, mert ott azt hiszem ki akar rabolni. De munkahelyen is simán lehet...bár munkahelyen ugyanúgy egyszerű nőkkel is :D

2014. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom, nekem sehogyse megy :/

Viszont a csajokkal annál jobban :)

2014. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!