Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm befásult. Mit tegyek?

A barátnőm befásult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 16 éves és egyszerűen mióta barátja van semmi féle társasági élete nincs. Nem jön velünk bulizni, strandra sőt, egyáltalán sehová. Azzal az indokkal, hogy neki ehhez már nincs kedve mert ő már szerinte kiélte magát és a barátja amúgy sem engedi neki. Komolyan otthon van és az új hobbija az, hogy kötöget és főz és semmit nem csinál nap mint nap. Szerintem ez nem normális mert ebben a korban élnie kellene nem pedig majd 30 évesen. De nem érti meg sehogysem. Ráadásul a barátja a világ legnagyobb parasztja aki már párszor jól el is bánt vele de nem tudja ott hagyni mert hogy "szereti". Mit tegyek mert nem akarom, hogy elszúrja a legjobb éveket az életéből. Mit tudnék mondani neki ami hatna rá? Légyszíves segítsetek! Köszönöm!

2014. jún. 21. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ne avatkozz bele a magánéletébe. Nélküle nem vagy meg vagy mi?? Meg mi az, hogy befásult? Attól, hogy van kapcsolata, attól még nem fásult be. Ne erőltesd rá a saját világnézeted, ha te menni akarsz szórakozni, akkor menj.
2014. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nem fog menni. Kellene egy ilyen szembesítő dolog, ami kb abból áll, hogy meghívjátok egy helyre, nem buli, csak vendégség, vagy ilyesmi és ott meglepetésszerűen összegyűltök páran, akik a legközelebb álltok hozzá és megpróbáltok valahogy az érzelmeire hatni, elmondani, hogy mennyire hiányzik és hogy szerintetek miért rossz neki, stb., talán így sikerülni fog. Ha ez nem megy, akkor a barátját kell eltávolítani...
2014. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ez szerintem már nem szerelem, sok olyan nő van aki miután verik is ragaszkodik de már nem szerelem ből de hogy mért azt már nem tudom
2014. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Aki hülye, haljon meg...
2014. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor a kedves első válaszoló biztosan tudja milyen egy jó kapcsolat.


A többieknek köszönöm csak az a baj, hogy mondanivalónk nincs már amit még ne mondtunk volna neki és tényleg hatásos.

2014. jún. 21. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg a barátnődet eddig sem nagyon izgatta a társasági élet, csak azért mászkált mindenfelé, hogy nagyobb esélye legyen találkozni valakivel, akivel majd ülhet otthon kettesben. Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek az jelent örömöt, ha bulizni járhat. Én sem voltam soha az a bulizós alkat, tizenévesen is sokkal szívesebben olvasgattam itthon.
2014. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!