Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az Interpals....

Mit gondoltok az Interpals. Net-ről? Érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam rajta. Szerintem nem rossz oldal, minden féle nemzetiségű ember van fent, tuti találsz levelezőtársat, ha szeretnél. egyre vigyázz, én már kifogtam. Arab országokból származó pasik. Többnyire először előadják hogy csak leveleznének, angol/német tanulás végett, majd elkezdenek utalgatni mindenfélére...vagy hogy segíts nekik munkát találni, valahol az országodban, de nekem mondták már meg kerek perec, hogy el akar venni feleségül :D :D Ki is léptem a fenébe, kit néznek ezek hülyének....na bocs az offért, összességében jó oldal szerintem :)
2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek de jó oldal. Ők is írják semmilyen személyes infót ne írj magadról mert vannak csalók.

Nekem nagyon be jött több barátom is van pedig nem vagyok nagy barátkozós. De angol anyanyelvűvel nem sikerült össze barátkoznom.

Adatlapon is látszik ki milyen. Kell hozzá türelem is.


Szerintem érdemes.

2014. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%
Én már több mint egy éve fent vagyok rajta az arab és törököket leszámítva jó oldal meg a ferde szemű lányokat. Nem kell velük foglalkozni, vannak jóarcok sokan. :)
2014. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azárt én már dumálgattam egy jófej kóreai lánnyal :)
2014. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Albán Jessica válasza:
Es hogy tudok oda regisztralni? En kifejezetten nyelvet akarok tanulni. Vagyis odaig mar eljutottam, hogy beregisztraltam irtak is mar, de en valamiert nem tudok valaszolni mert valami visszaigazolo e-mail kellene, de semmi e-mailt nem kaptam :/
2016. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!