Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka, ha valakivel a...

Mi az oka, ha valakivel a beszélgetés kb. olyan mintha egy rendőrségi kihallgatás lenne?

Figyelt kérdés
Mondtak már ilyesmit nekem (internetes beszélgetésnél), gondolom a sok kérdés miatt. De ha nem tudok témát, és a másik se hajlandó semmi témát felhozni, akkor mit lehetne tenni? Mi egyáltalán ennek az oka?
2014. júl. 13. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs téma akkor hagyni kell. Vagy beszélgetni, és nem kérdezz felelek játékot játszani, mert az nem beszélgetés
2014. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írta. Ha nincs téma, akkor nincs téma, nem kell erőltetni, azt jelenti nem passzoltok össze semmilyen téren. Nekem is vannak emberek akikkel napokon át tudnék beszélgetni, míg másokkal gondolkodni kell minden egyes mondaton...
2014. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak már ilyet, de én azért kérdezek, hogy megismerjem a másikat. Sose kérdezek tök ismeretlenül személyes dolgokat és nem hiszem, hogy a jelentéktelen jellegű kérdéseim mint pl. szereted e a sulit? zaklatóak lennének. Szerintem meg 3-4 kérdés egy levélben egyáltalán nem túlzás. Leginkább barátkereső embereknek írtam, de úgy senkiből nem lesz barát ha nem ismered meg valamennyire. Ismeretlennel meg nem fogok találkozni. Ezek miatt én nem is szívesen levelezem, meg általános jelenség, hogy ha én nem hozok fel valamit akkor nincs is miről beszélni. Ha már én se tudok, akkor meg meghal a beszélgetés, de nem különösebben érdekel engem, főleg ha törtem magam egy csomót, a másikat meg végképp nem.
2014. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!