Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? SOS!

Mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Jövőhéten táborba megyek ahol szerdán elmegyünk egy fürdőbe. Van rajtam felesleg és nincs nagyon kedvem bemenni a vízbe. Mit mondjak vagy csináljak hogy ne kelljen elmennem vagy hogy ne kelljen fürdőruhára vetkőznöm és kint maradhassak a parton?

2014. júl. 19. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne pánikolnod. Ha te nem mutatod, hogy ez a kérdés téged idegesít, a kutya nem fog hozzád szólni. Viszont ha sumákolsz, akkor mindenki tudni fogja, hogy te érzékeny vagy erre a témára, és rád fognak szállni, csúfolni, piszkálni fognak.
2014. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akarsz lógni a program alól úgy, hogy látszólag semmi okod rá, akkor ki fognak nézni téged és valószínűleg lesz, aki faggatózni is fog emiatt.

Ha te nem csinálsz ebből ügyet, akkor mások is sokkal kisebb eséllyel fognak(mert azért mindig benne van a pakliban, hogy valaki bunkózik másokkal).

Szerintem most légy büszke férfi és fogadd el magad úgy, ahogyan vagy, mert szerdáig aligha tehetsz a problémád ellen.Ha azt látják rajtad, hogy nem vagy zavarban és büszke vagy magadra, akkor valószínűleg minden rendben lesz, mert ez erőt sugároz másoknak.

Aztán persze állj neki valaminek, hogy a problémád megoldódjon, és legközelebb nem lesz okod feltenni egy ilyen kérdést.

2014. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az egyetlen, akinek nem "tökéletes" az alakja.
2014. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a dolog lányoknál kicsit könnyebben megoldható... :D

Szerintem ne foglalkozz ezzel, senkinek nincs tökéletes alakja, és ha normális a társaság. nem fognak kinézni emiatt. Csak kapcsolj ki, és érezd jól magad!

Ha nagyon nem lesz hozzá kedved, mondd, hogy fáj a torkod, aztán vagy beveszik, vagy nem. Többet veszítesz azzal, ha végig a medence szélén ülve nézed, ahogy a többiek szórakoznak... Egyszer énis ezt csináltam, de egy idő után elegem lett, és bementem a többiekhez. :)

2014. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szinhazas taborba megyek van akit 7eve ismerek olyanok vagyunk mint egy nagy csalad cikizni tuti nem fognak ;)
2014. júl. 19. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem buuutaság ez? ;)


orvosi idnók, szokásos uszoda bajok, - átmeneti formában is jelentkezhettek, de még nem ajánlott újra.


Találd ki mi nem ciki és feltűnő nálad, ami gyulladásos tipikus standbaj (is) és ilyen megbetegedésed volt, de még nem ajánlott a fürdő.

2014. júl. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi tart vissza a fürdéstől? :)
2014. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretne tetszeni valakinek, fél hogy most csalódást okozna pörén. Vagy szégyenlős az alka miatt, 14 évesen én is az voltam, de tudtam kezelni és elviseltem.
2014. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányról van szó, akkor sokkal nagyobb esélyed lesz nála, ha közös élményeket szereztek a vízben hülyéskedve, mint ha kint maradsz egyedül.:) Ha nem jön be neki a külsőd, azt akkor is tudja ha van rajtad rendes ruha, tehát ezért felesleges lenne kihagynod egy ilyen mókát. :))
2014. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmesélek neked egy történetet, az egyik osztálytársamról....

Nos, a srácot a tesitanárok, meg akik nem annyira kedvelik(kb. mindenki) simán lemalacozzák. Hiába malac, hiába beképzelt és utálatos, viszont a srácnak van önkritikája, konkrétan magából csinál viccet minden alkalommal....

A lényeg az, hogy hiába az alakja, egy kicsit mutatott olyat, amit nem mindenki tud, már is egy szőke bombázóval került "jó viszonyba" (ne értsd félre, csak annyi, hogy neki van a legnagyobb esélye nála)

Tehát szerintem nem kéne szégyenkezned, mert benned is biztos van valamilyen olyan érték, amivel kompenzálni tudod, azt, hogy van rajtad egy kis felesleg, so fel a fejjel! Amúgy is minden csoda 3 napig tart...

14/F

Nekem például a szociális intelligenciám maradt le jóval az értelmi intelligenciám felett.

Véletlen ez nem a MANNA tábor?

2014. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!