Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok, akik ilyen tini-net-cele...

Azok, akik ilyen tini-net-celeb oldalakat követnek, mit élveznek annyira benne?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok a hülye. De egyszer megnéztem a föntebb említett személyek askját meg facebookját. Nem akarok megsérteni senkit, de, hogy példát mondjak, a Pintér Nati askját. Abban teljesen igazuk van, hogy milyen élete van annak, aki odamegy és leszólja. És annak aki ajnározza, meg egyfolytában azt lesi? Kérdem én mitől jobb az mint aki leszólja. Meg követni ilyen idiótaságokat amit "játék" címén közzé tesznek rajta. Ezt a gyönyörűséget pl. Épp a Nati ask-ján láttam: meg kellett osztani a képét instagramon és a SZIMPATIKUSOKÉT (15db) ő is megosztotta. Nem az a durva, hogy van ilyen. Hanem, hogy vannak olyanok, akik ezt élvezik.

Meg ilyeneket írnak neki, hogy "te vagy a példaképem". Elismerem nagyon jól néz ki. De miben is lehet ö példakép.l? Tett már le valamit az asztalra, hogy példakép lehessen. Nyilván nem az ő hibája, hogy ilyeneket mondanak neki, nem tehet arról, hogy vannak buta emberek.

Szóval most komolyan. Nektek, akik követitek... Mi jó benne? Persze én is megdugnám, de azzal, hogy követitek a neten semmivel nem juttok közelebb hozzá. Ugyanolyan elenyésző tényezök maradtok az életében, ha nem követitek. Màs hülye úgy is követni fogja. És ha ennyire nincs életed, hogy ilyen celebekre szúrod el az idődet... ha nem is társaságban, de annyi értelmes dolgot csinálhaznál addig.



2014. aug. 2. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha.
2014. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!