Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szép napot! Kinek mi a mai...

Szép napot! Kinek mi a mai program?

Figyelt kérdés
:)

2014. aug. 6. 08:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

-12-ig gépezés, majd bemegyek anyum munkahelyére, hogy bevigyem nekik az ebédet.

-Meggyőzőm anyut, hogy nem szeretem az ebédet (ami ma van) és hazamegyek.

- Elmegyek játszani a nyulaimmal.

-Gépezek 3-ig

-Kimegyek az udvarra a barátaimmal 8-9 ig

-Gépezek, és beszélgetek a maradék időben (persze, ritkán van miről beszélni, de kitalálok valamit)

-11-kor lefekszem.

2014. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te?
2014. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


ma szabin vagyok, így most kávézom, aztán filmezek kb. délig, aztán vennem kell pár dolgot a Rossmanban, délután kimegyek futni, ha nem fog szakadni az eső.:) este pedig iszogatunk a bnőimmel!


26l

2014. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ma pihenek mert holnap már menni kell dolgozni.

Délután találkozom az egyik barátnőmmel.

Kb ennyi mára a programom.

22/L

2014. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Most keltem, mindjárt készülődni kezdek, mert anya ma legalább tízféle helyre el akar menni, (hivatalos ügyek, önkormányzat, csekkek befizetése és hasonlók) és úgy döntöttem, hogy elkísérem. :)

Ha hazaérünk, rendet rakok egy kicsit a szobámban, olvasok és/vagy filmezek, összepakolok, mert holnap egy barátnőmnél alszom. Manikűrözök, pedikűrözök, bőrradírozok, pakolásozok. :)

18/L

2014. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Gépezés és unalom egész nap, egyszer elmegyek a boltba, de nem nagyon van mit csinálnom ma se, meg egész nyáron

18/F

2014. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na,akkor azért jól telik mindenkinek!:)

Én mindjárt nekiállok angol tesztet csinálni(nyelvvizsgám lesz majd) meg kis bioszt tanulok (jövőre emelt érettségi) :) Aztán filmezek és délután meg megyek dolgozni fél 2-re :( (bár diákmunka,nem is kell naponta menni,szóval pihenésre is jut idő szerencsére) :D

2014. aug. 6. 09:06
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindjart kikelek az agybol,bekapcsolom a gepet. Kajalok valamit.Aztan nem tudom.3utan meg kajalok egyet,tv vagy valami. Aztan este meg megyek ki'bandazni'. Ennyi. 17/L
2014. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megpróbálok pihenni és gyógyulni, ugyanis tegnap lebetegedtem.

Ebben semmi különleges nem lenne, de már 4. éve mindig ugyanekkor, a születésnapomon betegszem le :/

2014. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak jobbulást kívánok!^^ És Isten éltessen :D Érdekes hogy mindig pont a szülinapodon betegszel le:(
2014. aug. 6. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!