Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeged 3-4 óra körül mennyire...

Szeged 3-4 óra körül mennyire veszélyes a Mars tértől a Széchenyi térig?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 6 éve lakom itt, és viszonylag keveset csöveztem 3-4 körül az utcán, kivéve persze bankett, szalagavató, tanyabuli, vagy csak egy sima péntek este... és bár csaj lévén sose voltam egyedül, engem még sosem ért semmilyen atrocitás. A Mars tér kicsit necces, de az a jó abban is, hogy még akkor is viszonylag forgalmasabb hely, tehát nem vagy teljesen egyedül. Jajj, de nyugi, nem lesz semmi! :D
2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a nyaralásra való indulás miatt érdeklődöm, kb. 3ó 40p-kor elindulni a Mars tér környékéről ketten a Széchenyi térig, akkor az tényleg nem lesz húzós? (Én még csak 3 hónapja lakom itt, ezért nem ismerem a dolgokat)
2014. aug. 11. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Egyedül, vagy ketten lányként az éjjel második felében, amikor majdnem mindenki alszik, húzós az bárhol. Szeged meglehetősen biztonságos város a többihez képest, de ott is van aljanép és bűnözés.


Ha a Kossuth Lajos sugárúton mentek, az eléggé ki van világítva, és közel van a központi rendőrség is, de akkor is jobb volna egy taxi. A két hely között nincs nagy távoslág taxival és nem lesz egy nagy összeg. Inkább egy taxi és fejenként ezer forint, mint egy nemi erőszak vagy egy átvágott torok.

2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehogy már ne lehessen egy nagyvárosban este sétálni Magyarországon.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval végig a Mérey-n a Széchenyiig normálisan el lehet jutni?
2014. aug. 11. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a Mikszáth-on mennék. Bár az sem sokkal jobb...
2014. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fél 4-re van az első 5-ös troli a Mars téren Újszeged felé, ha esetleg van bérletetek akkor az a legjobb megoldás. Ha nincs, akkor a Kossuth sugárutat ajánlom, kis kerülő, de gyalog szerintem a legbiztonságosabb.
2014. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!