Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az h akár hányszor...

Miért van az h akár hányszor szeretnék menni valahova, egy kínszenvedés mire találok valakit aki eljönne?

Figyelt kérdés

Mennék egy csomó érdekes helyre a szabadidőmben de sosincs senki aki eljönne, ha jön akkor is lemondja az utolsó pillanatban. Egy csomó szervezés meg idegeskedés mire nagy nehezes sikerül esetleg találni vkit aki eljön... miért van ez így?


Így már nincs is kedvem menni sehova :/ Belefáradok a szervezesbe és a folyamatos csalódásba..


Egyedül meg nincs sok kedvem sehova menni, akkor inkább melózok egész nap, bár abból se mindig könnyű napi 15-6 órára találni munkát.


2014. aug. 12. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
33%
Lehet, hogy senkinek nincs kedve veled menni.
2014. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy szórakoztató társaság...bocsi
2014. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó ideig én is így voltam vele, aztán meguntam, hogy minden jóból kimaradok. Ha elmész egyedül, biztos megismersz új embereket, lehet, hogy még találni is fogsz olyat, akinek máskor is lesz kedve elmenni.

Én még sosem maradtam egyedül. ;)

Ha srác vagy, akkor tessék leszólítani valakit ;)

24

2014. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Meg kéne próbálnod egyedül, különben lehet, hogy hiába vársz.

Kb. 20 évesen elégeltem meg, hogy mindig másoktól függ, mit csinálok. Először csak a városban mászkáltam, aztán egyre nagyobb célokat tűztem ki, Velence (Olaszország), Svédország, Bécs, Róma, Hungaroring, Szegedi Szabadtéri Játékok.... Nem bántam meg, hogy nem vártam másokra, előbb-utóbb lesz útitársam is, de addig is nem csak vágyakozok. Időnként összefutok, összehaverkodok az úton jófej emberekkel, külföldiekkel, magyarokkal vegyesen.

22 évesen kezdtem utazgatni, most 29 éves vagyok (és nő).

2014. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

de jó neked.. én csak reménykedhetem, hogy a szenvedésemnek lesz eredménye, mert eddig nem volt..

vagyis egyvalakivel ki tudtam menni pár meccsre :S ennyi :c

én még nem adom fel :/

2014. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én se adom fel csak lazán kezelem ezentúl, ha vki jön , jön ha nem nem... aminek az lesz a vége h senki nem fog jönni :D


Egyébként voltam én egyedül is meg csapatban is csak mindig olyan nehézkes volt a leszervezés.

De nem csak utazgatni szoktam hanem bulizgatni is és oda is nehéz találni bárkit is.. tudom lehetne helyben is szerezni , de nem az a tipus vagyok aki merne. Olyan volt már h mások jöttek oda, de én nem szoktam :/


Meg szoktam társkeresőzni is , de ott is 1x tali utánna vége, viszont onnan legalább könnyen eljönnek, v is nem kell sokat írni nekik , kb 2 szó után megy a személyes tali :)

2014. aug. 12. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
milyen társkereső? :o
2014. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
love.hu meg a csajok és pasik :)
2014. aug. 12. 23:32
 10/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy lány?
2014. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!