Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, de tényleg segítsetek!!!!!

Amikor órán a tanár hozzám szól, akkor nem úgy tudok neki válaszolni vagy beszélni, mint az anyámmal vagy nagyszüleimmel, úgy beszélek mintha félnék a tanárral beszélni, de mindegyikkel... ha hozzám szól egy haverom és közben még kettő barátom néz, miközben válaszolok neki, értelmetlen mondatot mondok neki (pl: az ismerősöm ott lakik és nála voltunk lakni) vagy elkéstem a buszt, tök értelmetlenek, de amikor egyedül vgyok a szobában, akkor tökértelmesen tudok beszélni a falnak, de ha egy lány vagy fiú vagy a haverom anyukája szól hozzám, akkor is valamiért megváltozik a hangom és néha nem tudok értelmesen beszélni, mi ért van ez???? segítsetek légyszíves!!!! De amit én leírtam az nem mindig van csak néha, tudok beszélni, de nem akarok és mindig egy rövid mondattal lezárom és kész????



2014. aug. 14. 01:24
 1/6 A kérdező kommentje:
De amit én leírtam az nem mindig van csak néha, tudok beszélni, de nem akarok és mindig egy rövid mondattal lezárom és kész!!!!! bocsi nem jó jelet használtam
2014. aug. 14. 01:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem figyelsz oda eléggé. Velem is gyakran megesik, mert ilyen elmélkedős/álmodozós típus vagyok.

Mond, hogy: Tessék? Így időt nyersz, arra, hogy kigondolj egy értelmes választ.

2014. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izgulós vagy, majd kinövöd. Hány éves vagy?
2014. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
énis ilyen voltam de már kinőttem :) 19/L
2014. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát izgulós vagyok igen ez tény, 16/F
2014. aug. 14. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegesség, lámpaláz, félsz a nyilvános szerepléstől, megnyilvánulásoktól.
2014. aug. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!