Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai társadalomról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 15:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%

Ha a fiatalok társadalmát nézzük akkor egy rakat sz**.

Nem tudsz beszélgetni senkivel se semmiről mert mindenkinek ott van az baszogatós izé-bizé a kezébe és nyomogatja.

18 év alatt biztos van olyan ember a társaságodba akinek van tetkója v piercingje.Mindenki ott tesz keresztbe a másiknak ahol csak tud,tisztelet a kivételnek! hát ennyi röviden,de akinek nem díszí sapkája az ne vegye magára...

2014. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tyttöö ***** válasza:
65%
egyetlen egy szóval jellemezném: u n d o r í t ó !
2014. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
2014. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
A társadalom olyan, amilyenné tettük. És "mindenki szem a láncban"!
2014. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyetértek:D harmadik!!!!! ez a kép tökéletesen illusztrálja a társadalmunkat:) még vélemények?:D
2014. aug. 30. 15:59
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Kb ilyen a társadalom: Éljünk a mának, dugjunk vagy dugassunk, ha van valami akkor gyorsan kötél. Nincs a mai emberekben semmi kitartás. :(
2014. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Pár hete diákmunkaként újságokat osztogatok egy áruházban. Eddig meg voltam róla győződve, hogy a legtöbb ember bunkó, lenéző és az intelligencia hanyatlóban van. Félreértés ne essék, bőven találkoztam ilyennel is :D

De a legtöbben elveszik a (tökéletesen felesleges) újságot, előtte köszönnek nekem napszaknak megfelelően, megköszönik, ha kapnak a lapból, ha pedig nem kérnek, akkor azt mondják sokszor, hogy "köszönöm, nem kérek" vagy "köszönöm, már van".

Volt olyan, aki hatszor sétált arra és mindig vett tőlem egyet, "csak, hogy fogyjon"(egyébként ez gyakori) és végül leállt velem beszélgetni, ami nagyon érdekes volt.

Én pozitívan csalódtam.

2014. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
buta
2014. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit off, de:

Előző: Mióta egy barátomnak egyszer szórólapokat kellett osztogatnia, azóta én is minden ilyesmit elveszek, az újságot is, akár többször is. Eddig nem voltam benne biztos, hogy ennek tényleg mindenki örül-e, vagy csak hülyének néznek...:D

Egyébként a társadalomnak rengeteg rétege van, és ha tetszik, ha nem, el kell fogadni, amit már előttem is írtam, hogy "mindenki szem a láncban". Butaság általánosítani, hogy "mindenki akkor dug, amikor csak tud, okostelót nyomogat, ezért nem lehet vele beszélgetni", stb. Nagyon sokféle ember van, sokféle hozzáállással és személyiséggel.

2014. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

S Z A R!!!!


És ezt úgy mondom hogy 15 évesen én is beletartozom.De ez is kicsit olyan mint a boltban. Azt árulják amit vesznek,és azt is fejlesztik tovább.

2014. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!