Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet olyan ismerősöket...

Hogyan lehet olyan ismerősöket szerezni akár interneten, akik nem csak eltűrnek, hanem fontos is vagyok nekik?

Figyelt kérdés

Az életben elég magányos vagyok, környékbeliekkel nem nagyon tudok mit kezdeni, így interneten kényszerülök egyelőre barátkozni, de mindig csak azt tapasztalom, hogy az egész kapcsolat csak nekem fontos. A másik jobb esetben ugyan eltűr, de semennyire nem vagyok fontos neki. Szerintem ha nem beszél velem nem is jutok eszébe se.

Hogyan lehet olyan ismerősöket szerezni, akiknek fontos is vagyok legalább egy kicsit?


2014. szept. 1. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F
2014. szept. 1. 18:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is.

Ha gondolod írj:)

L

2014. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pedig a Ti korotokban csöppenten bele ebbe a helyzetbe, és 10 éve abban is ragadtam. Azóta költöztem 3x, az is sokat nehezít a helyzeten.

Nem javasolnám az internetet. Közösségi helyekre kell járni, és élő kapcsolatokra vadászni. Ez lehet szórakozóhely, de szolidabb életvitel esetében kávézó, vagy kulturáltabb pub is.

Tökre megértelek, és hidd el én 10 évig erőltettem ezt a netes ismerkedést és voltak pozitív dolgok, fél-1 éves barátságok, de tartós eredmény azóta sem. Amire Te vágysz az csak a való életben jön össze.

2014. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!