Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen menők a kigyúrt,...

Miért ilyen menők a kigyúrt, kopasz pasik a diszkóknál, megérkeznek a luxuskocsikkal, és körberajongja őket mindenki?

Figyelt kérdés

Eljön a péntek, szombat este.A becsületesen dolgozó emberek elmennek kikapcsolódni, szórakozni, a kevés kis pénzükből, talán valami átlagos kocsival vagy busszal kijutnak a diszkóhoz.

Erre mit lát aki vár a bejutásra?

Jönnek a nagy fekete luxusautók, kiszáll belőle egy vagy kettő akkora ogre, hogy néha az állatkerti gorillák elszégyellik magukat a testméreteik láttán, olyan csajok vannak velük, hogy hálivúúdban is megirigyelnék őket, majd soron kívül beengedik őket a kidobók.

érdekes a kidobókat is ismerik, pacsi-pacsi velük, a pultnál ahol meg összegyűlnek és mustrálják a tömegben az embereket,néha elővesznek egy deákigazolványt, és pörgetik az italfizetésnél, úgy hogy a pultos szeme is kikerekedik.

Nem zavar titeket az ilyen ember?

Ezek mit csinálnak hétköznap?

Mert a hétköznapi való életben ezeket soha nem látni, olyan, mintha csak péntek szombat este jönnének elő, és utána elbújnának a következő hétvégére!



#keményvagyokmertaudimvan
2014. szept. 5. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mérlegképes könyvelőként vagy a Tescoban árufeltőtőként keresi meg azt a pénzt, amit a buliban elver...


Egyébként az ilyen ogre melletti fullos giziket sem az eszükért kell szeretni. És sajnálni sem kell őket, mert nekik ez pont elég. Abban a rétegben ez a menő, hogy egyik este a Géza ogre mellett bulizok, másik este pedig a Józsi ogre mellett.

2014. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

géza ogre, józsi ogre


ez tetszik!

2014. szept. 5. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha egy ilyet meglátom, már huss ott se vagyok:D Én abszolút nm esem hasra tőlük, sőt.
2014. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek akik stricik például, és valószínüleg azok a csajok is a rosszabb fajtából vannak. De most én fizetek egy csajnak, hogy jöjjön el velem, akkor engem is irigyelni fognak, pedig valójában az igazság kicsit más, mint a látszat. https://www.youtube.com/watch?v=kyXNV-IzZW0 (a zene elég szar, de minden benne van, hogy megértsd a dolgot)
2014. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, jól is nézne ki, hogy szórakozóhely tulajának be kellene állni a több km es sor végére.
2014. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fiatal, férfiak szerint jó nő vagyok és engem is megbámulnak, már akkor is, ha "csak" tizessel fizetek. Igen, elvagyok eresztve anyagilag és igen, engem is ritkán látni hétköznap. Hogy mit csinálok? Ülök a szobámban a gépem előtt és dolgozom, illetve tanulok. Aztán hétvégén kirúgunk a hámból. Egyébként meg tudtommal sok szórakozóhelyen megoldható az, hogy telefonon bejelentkezel és akkor nem kell sorba állnod. Ezt megszoktam tenni időnként.
2014. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nem zavarnak az ilyen emberek, engem nem érdekelnek. Nem azért megyek bulizni, hogy azt nézzem más mit csinál, kivel van, mennyit iszik, stb. Az ő dolga.
2014. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!