Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az mit jelent ha, megirtam...

Az mit jelent ha, megirtam egy illetőnek a véleményemet a facebookon és ő erre 1hétre rá törli magát a facbookról?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos h magát törölte, lehet h csak téged tiltott le..
2014. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Lehet, csak téged tiltott le...
2014. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De más face kereső oldalán se találtam
2014. okt. 7. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
és am miért zavar h megírtad neki a véleményedet és eltűnt..? nem értem.. én örülnék neki..
2014. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bűntudatom van miatta
2014. okt. 7. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát akk meg így jártál.. erre nem tudok mást mondani.. okos voltál.. tapstapstaps
2014. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
te gyökér vagy :D
2014. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítéllek el látatlanban ezért. Sokszor van ,hogy az ember jogosan megmondja a véleményét és végül még neki van bűntudata. Pedig nem mindig kellene, hogy legyen. Valahogy másnak sosincs bűntudata, ha engem megbánt. Szerintem ne törődj vele. Most így érzel, de később tisztán fogod látni, hogy megérte-e.
2014. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni hogy leírod a te álláspontodat erre annyira megbántod hogy törli magát. Ha tényleg nem tiltott le mert ahogy írtad, más oldalán se tudtál rá keresni, akkor nem tudsz mit csinálni. Szerintem más ok miatt törölte magát, nekem is volt olyan hogy untam a facebookot ezért töröltem magam pár hónapig. Max ha látod személyesen kérdezd meg tőle .
2014. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!